Elden Ring haritası World of Warcraft ile buluştu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.05.2022 - 18:03
Bir Twitter kullanıcısı, Elden Ring haritası The Lands Between'i Azeroth'a uyarladı.

 Elden Ring haritası The Lands Between Warcrat evreni ile buluştu. Wowhead'in yakaladığı habere göre Twitter kullanıcısı  Aza, şu ana kadar sayısız oyuncunun ölümü, bir o kadarının da zaferi tattığı The Lands Between'i Azeroth haritasına uyarladı. Ortaya çıkan haritai Elden Ring'in haritasını en ufak detayına kadar Azeroth'a uyarlarken, WoW'un sanat tarzına da sadık kalmış.

Elden Ring haritası Warcraft evrenine uyarlandı

Haritada, Limgrave, Altus Plateu, Caelid gibi önemli Elden Ring bölgeleri World of Warcraft'ın kullandığı font ve yöntem ile vurgulanmış. Aza, ayrıca dağ, tepe, bayır demeden hepsinin çizimini de WoW tarzında tasarlamış.

Elden Ring haritası
Elden Ring geçtiğimiz Şubat ayının sonlarında piyasaya çıkmış ve belli performans sorunları haricinde oyuncuların beklentilerini karşılamıştı. Shadowlands'in bitişi ile kozmik sorunlara kısa bir ara veren World of Warcraft ise, Dragonflight ile oyuncuları Dragon Isles ile tanıştıracak. 

İki oyunun hikayesi arasında bazı benzerlikler var tabi. İki evrende de ejderhaların yeri büyük, yanmaya müsait ağaçlar mevcut ve güç için birbiriyle mücadele eden tanrı seviyesinde pek çok karakter var.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elden Ring haritası World of Warcraft ile buluştu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×