Elden Ring yapım aşaması tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.01.2022 - 18:01
Bandai Namco firması yayınladığı yeni video ile birlikte Elden Ring'in Gold statüsüne ulaştığını, yani yapım sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Beklenen haber geldi ve en çok beklenen yapımlar arasında başı çeken Elden Ring'in yapım sürecinin tamamlandığı, yani oyunun Gold statüsüne ulaştığı duyuruldu. Bu duyuru ile birlikte herhangi bir erteleme haberinin gelmeyeceği de kesinleşmiş oldu. Oyunların Gold statüsüne ulaşması, projenin yapım ekibinden çıkarak basım için fabrikaya gönderilmesi anlamına geliyor.

Elden Ring yapım aşaması tamamlandı

Oyunun yapım sürecinin tamamlandığı bilgisi Bandai Namco tarafından yayınlanan vidoda yapıldı. Oyun için Taipei Game Show 2022 fuarına özel uzun bir video yayınlandı. Bu videoda oyun hakkında bilgiler veren From Software firmasından Yasuhiro Kitao, aynı zamanda oyunun Gold statüsüne ulaştığını da duyurmuş oldu. Bu videoda oynanış görüntülerinin yanı sıra oyuna dair bazı sanatsal çalışmalara ve tabi ki yeni bilgilere de yer verilmiş. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

25 Şubat'ta çıkacak oyun için Kitao'nun açıklaması şu şekilde oldu; "Elden Ring'in ilk olarak bu yılın Ocak ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Fakat oyun bir ertelenme ile Şubat'a kaydırıldı. Ama lütfen emin olun, oyun 25 Şubat'ta satışa çıkacak. Ana sürüm zaten gönderildi ve şu anda ekip, oyundaki her şeyin düzgün olduğundan emin olmak için ilk gün yaması üzerinde çalışıyor."

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 08:06
hımm dark souls 4 bitmiş..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 18:43
Herkes kin kusmuş oyuna da firmasına çok enteresan :D yaptıkları türde gayet başarılı olduklarını düşünüyorum. Oyunu sevip sevmemek farklı bir şey oyuna bok atmak farklı bir şey. Lakin memlekette ayrımı yapılmıyor tabii ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 06:06
Size soyliyim sekiro daha iyi bundna
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 21:43
aynen dostum sorma bende 1 saat oynadim sildim.sekironun yaninda free to play bu oyun.Ne kadar guzel anlastik seninle arkadas olabilirmiyiz.Banada o şekerlerden verirmisin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 20:20
İyi ki yeni oyun olarak Mech oyun yapmaya yöneldi de bu türden lanet oyun serisinden azıcık uzaklaşmış olacağız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 17:54
sunucu bildiğin anime karakteri gibi ciddiyetle izleyemedim:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elden Ring yapım aşaması tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×