Elder Scrolls Online sonbahar etkinliği tarihi belli oldu

Ersin Kılıç 25.09.2022 - 12:52
29 Eylül Perşembe günü Elder Scrolls Online, Legacy of the Bretons Sonbahar Etkinliği canlı yayınına ev sahipliği yapacak.

Bethesda geliştirmeye ve yeni içerikler yayınlamaya devam ettiği The Elder Scrolls Online için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile bu yılın son hikaye içeriği olan Firesong'un da yer aldığı ve bir dizi içerik bilgisinin paylaşılacağı sonbahar etkinliğinin 29 Eylül'de düzenleneceğini duyurdu. Konuyla ilgili yapılan açıklama ve bilgiler şu şekilde;

Elder Scrolls Online sonbahar etkinliği 29 Eylül'de

29 Eylül Perşembe günü Elder Scrolls Online, Legacy of the Bretons Sonbahar Etkinliği canlı yayınına ev sahipliği yapacak. Bu yılın son hikaye DLC'si, Firesong ile ilgili yeni detayları ortaya çıkaracak ve oyunculara final bölümünde yer alan çeşitli maceralara daha yakından bir bakış sunacak! 

Elder Scrolls Online sonbahar etkinliği tarihi belli oldu

Breton Efsanesi Sonbahar Etkinliği canlı yayını 29 Eylül Perşembe TSİ 22.00'de Twitch.tv/Bethesda adresinde olacak. Bu özel etkinlik sırasında ESO topluluk üyeleri ve geliştirici ekibi, gelecek Firesong DLC'sindeki hikâyeye, ortama, karakterlere ve mücadelelere özel bir bakış sunacak. DLC detaylarına ek olarak ESO topluluğunu 2022'de bekleyen etkinlikler de duyurulacak. 

Ayrıca yayını izleyecek hayranları çeşitli ödüller bekliyor! Canlı yayını en az 15 dakika izleyenler, bir Clouded Senche-Leopard Cub pet ve bir Ouroboros Crown Crate içeren Twitch drop'larını kapacak.  Üstelik izlemeye devam edenleri daha fazla şey bekliyor. Bu ödülleri kazanmak için izleyicilerin ESO hesaplarını Twitch'e bağlamaları gerekli. 

Perşembe günkü asıl yayınımızda eş zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki ESO topluluk ekipleri Fransızca ve İspanyolca dil desteği olan yan yayınlar yapacak. Asıl yayının ardından sizi bekleyen pek çok özet yayını olacak. Bethesda Türkiye Topluluk Yöneticimiz ile gerçekleşecek Türkiye yayınının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 06:12
Kalan Karakter: 300 Gönder
Elder Scrolls Online sonbahar etkinliği tarihi belli oldu
İlginizi Çekebilir