Banner Resmi

Elite: Dangerous'da ek paket skandalı!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 6.08.2015 - 11:54
Horizons'ın fiyatlandırma politikası yoğun tepki alıyor
Sunduğu neredeyse sonsuz büyüklükteki galaksi ve başarılı grafikleri ile, kritiklerden ve oyunculardan oldukça olumlu yorumlar alan Elite: Dangerous, yeni gelecek ek paketi Horizons'ın fiyatlandırma politikası yüzünden oldukça yoğun tepkiler alıyor.

Oyun içerisindeki gezegenlere iniş yapmamıza olanak sağlayacak olan yeni ek paket, Frontier tarafından 60$'a satışa sunulacak. 60$ ödeyip ek paketi satın alan oyuncular ise, oyunun normal sürümüne de sahip olmuş olacak. İplerin koptuğu nokta ise, oyunun standart sürümünü hali hazırda 60$ ödeyerek satın almış oyuncular, yeni ek paket için yine 45$ ödemek zorunda kalacak.

Oyuncuların ise fiyatlandırma politikasına tepkileri çığ gibi büyümeye devam ediyor. Şuan için Frontier'den henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, bu kadar yoğun eleştiriden sonra büyük ihtimalle bir geri adım görebiliriz. Çünkü Frontier Developments, oyun erken erişimde iken gezegenlere iniş özelliğinin ekleneceğini belirtmişti, ama bunun belli bir ek paket içerisinde ve para ile satılacağını söylememişti.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 21:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
zeknoss
zeknoss 6.08.2015 16:24
ben geri adım beklemiyorum. elite: dangerous forumunda ve facebook gruplarında insanların fanboy'luk derecelerini görünce siz de anlarsınız... bildiğin millet değnekçi gibi geçmiş karşına o parayı vericen, vermiyorsa gidicen diyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2015 12:02
soyguncu bunlar, tastikli ve onaylı hemde
Geri adım atacaklardır tabi ama bu kara leke ilelebet sürecektir. Oyun iyi mi bari?
zeknoss
zeknoss 6.08.2015 16:21
oyun enfes, hele ki headtracker ve flight stick ile kullanıyorsan maşallah bir oyun. fakat fiyat konusunda harbiden ırz düşmanı adamlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2015 14:18
Öncelikle daha betada belirtmişlerdi bu özelliklerin ek paket olacağını ama bu ne fiyat bu ne adaletsizlik ! 160 lira verdik bu oyuna insaf be insaf!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elite: Dangerous'da ek paket skandalı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×