Ellen Page'den Last of Us açıklaması

Ellen Page'den Last of Us açıklaması

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.06.2013 - 09:43
Ünlü aktris konuştu.
Naughty Dog'un oldukça iyi yorumlar alan yeni oyunu The Last of Us, Ellie karakteriyle daha çıkmadan çeşitli spekülasyonlara yol açmıştı.

Karakterin, ünlü Kanadalı aktris Ellen Page'in görünüşüne benzediği yorumu, oyunla ilgili ilk bilgiler ortaya çıktığı sırada fazlasıyla yapılıyordu. Hatta firmanın Page'le anlaştığı bile dedikodulara konu olmuştu. Ancak Ellen Page'in aynı dönemde açıklanan yeni Quantic Dream oyunu Beyond: Two Souls'da yer alacak olmasıyla bu dedikodular da son bulmuştu.

Ellen Page'den Last of Us açıklaması
Page, yeni yaptığı bir açıklamada "Benim benzerliğimi çalmalarından hoşnut olmalıyım, ancak halihazırda Beyond: Two Souls isimli bir video oyununda oynuyorum ve bu yüzden bu durumdan memnun değilim." dedi.

The Last of Us, geçtiğimiz günlerde PS3 için piyasaya sunuldu. Beyond: Two Souls ise yine PS3 platformuna özel olarak Ekim ayında Türkçe altyazılı olarak piyasaya sürülecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×