Elsa ve Big Smoke, ölümcül bir kılıç dövüşünde karşı karşıya geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 2.12.2019 - 13:47
Nasıl ya?...

Bu senenin en çok sevilen oyunlarından bir tanesi olan Sekiro: Shadow Die Twice, konsol platformlarının yanı sıra PC platformuna da çıkmıştı. Grafiksel olarak üst düzeyde olmasa da oynanış mekanikleri anlamında oldukça kaliteli olan yapımın PC sürümüne onlarca mod yapıldı. Her türden modlanan oyunun en çok mod yapılan kısmı ana karakteri oldu. Ana karakterin görünüşünü değiştiren mod yapımcıları, son yaptıkları modlarla oyunun temasını fazlasıyla değiştirdi.

Elsa ve Big Smoke, ölümcül bir kılıç dövüşünde karşı karşıya geldi

Disney animasyon evreninin popüler karakteri Elsa'yı oynanabilir hale getiren modla birlikte San Andreas'ın kötü karakteri Big Smoke karşı karşıya geldi. Ölümcül bir kılıç dövüşünde karşı karşıya gelen karakterler ortaya çok ilginç sahneler çıkartmış. Saçma derecede olan video ise oyun forumlarında oldukça ünlü oldu. Reddit üzerinde viral olan videoyu eğer isterseniz siz de gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Gamebanana üzerinden paylaşılan modu yüklediğiniz taktirde ana karakterinizin görünüşünü Elsa olarak değiştirebilirsiniz. Peki siz yapılan bu modlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yapılan ilginç modlar oyunun ruhunu bozuyor mu? Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2019 11:41
adamlar baştan oyun yapmış
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elsa ve Big Smoke, ölümcül bir kılıç dövüşünde karşı karşıya geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×