Elven Legacy Demo

Emre Gökberk
Emre Gökberk 3.06.2010 - 12:31
Elven Legacy Demo
Paradox Interactive firması tarafından Elven Legacy yapımına ait oynanabilir bir demo yayınlandı. PC için Russian studio 1C: Ino-CO tarafından geliştirilen fantezi strateji savaş tarzındaki yapımın demosu içeriğinde eğitim modu ve bir campaign görevi yer alıyor. Oyunun tam sürümü ise dijital kopya olarak (indirilebilir) Gamersgate ve Steam üzerinden satın alınabiliyor. Yapımın demosuna erişmek için https://www.elven-legacy.com/#/downloads/demo/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elven Legacy Demo

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×