Emilia Clarke'ın Han Solo çekimleri tamamlandı

Emilia Clarke'ın Han Solo çekimleri tamamlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.09.2017 - 15:05
Khaleesi'nin Star Wars macerası sona erdi.

Han Solo filminin çekimleri bir sona yaklaşmış olabilir. Çünkü, filmin yıldızlarından bir diğeri olan Emilia Clarke'ın çekimleri tamamladığı Ron Howard tarafından duyuruldu. Ron Howard, resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ile Clarke'ın çekimlerinin sona erdiğini belirtti.  Bu duyurunun Emilia Clarke'ın saçlarını Game of Thrones'un son sezonu için sarıya boyatmasından sonra gelmesi ise hayranları pek de şaşırmadı.

Emilia Clarke, Han Solo filminin çekimlerini tamamladı

Sevilen Game of Thrones dizisinde Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clarke, geçtiğimiz günlerde Instagramda  paylaştığı fotoğraf ile saçlarını sarıya boyattığını duyurmuştu. Khaalesi karakterinin son sezonunda peruk yerine kendi saçı ile oynamak istediğini söyleyen oyuncu, hayranlarının da gönlünü kazandı. Emilia Clarke'ın Han Solo filminde canlandırdığı karakterin isminin Kura olduğu söyleniyor. Star Wars'un yeni üçlemesindeki baş rollerden Rey'in ilk önce adının Kira olacağı biliniyordu. Bu da yönetmenin küçük bir göndermesi olmuş diyebiliriz. Clarke, Ağustos ayında çekimlerinin tamamlayan Donald Glover'dan sonra filme veda eden ikinci oyuncu oldu. Filmin sona yaklaştığı söylendiği için de yakın zamanda bir fragman ya da filmin gerçek adını öğrenebiliriz.

Emilia Clarke'ın Han Solo çekimleri tamamlandı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 04:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×