Emlakçılar Lenovo ThinkPad'i tercih etti

Mine Oktay
Mine Oktay 27.08.2014 - 18:00
Karşımızda Tablet 8
ThinkPad, yeni Windows 8.1 işletim sistemli tableti ThinkPad Tablet 8', tanıttı. 8 inçlik full HD ekranı, 2 ve 8 megapikselli ön ve arka kameraları HD görüntüsü ile karşımızda.

4. Nesil Intel Atom işlemcili ThinkPad Tablet 8, 3G özelliğine de sahip. ThinkPad Tablet 8’ler Türkiye’de hizmet veren yaklaşık 150 bin emlak ofisinin iş hayatını kolaylaştıracak bir emlak uygulaması ile satışa sunuluyor.

REOS, gayrimenkul sektöründe franchise veren markaların ve bağlı ofislerinin bilişim ihtiyaçlarını karşılayan, günlük işleri için gerekli entegrasyonları barındıran, web tabanlı bir emlak işletim sistemi. Emlakçıları ofise bağlı kalmaktan kurtaracak olan bu uygulama sayesinde tek dokunuşla porföy oluşturulup yönetilebiliyor. Aynı şekilde müşteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor. Mevcut portföylerin emlak portallarına aktarımı ise sadece bir kaç dakika alıyor. Kurumsal firmalarda tüm ekibin portföyleri tek tek takip edilebiliyor, ofis yönetimi sağlanabiliyor.

ThinkPad Tablet 8, Turkcell mağazaları ve kurumsal müşteri temsilcileri aracılığıyla, Re-Os emlak uygulaması içinde data paketiyle 24 ay kontratlı, 77 TL’den başlayan fiyatlarla 6 Eylül’den itibaren satışa çıkacak.
Emlakçılar Lenovo ThinkPad'i tercih etti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Emlakçılar Lenovo ThinkPad'i tercih etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×