Empire Earth için expansion

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Empire Earth için expansion
Sierra firması sevilmiş olan strateji oyunu Empire Earth için yeni bir expansion hazıladıklarını duyurdu. Empire Earth: The Art Of Conquest adındaki yeni expansion'da artık daha da ilerliyor ve gezegenlere kadar çıkıyoruz. Çünkü oyunda Space Age Epoch adında 2200 ve 2300 seneleri arasını kapsayan yeni bir çağ da yeralıyor. 3 tane yeni kampanya eklenen oyunda ayrıca unique birimler, binalar özel güçler ve dahası da olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Empire Earth için expansion

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×