Empire Of Magic çıkış tarihi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Empire Of Magic çıkış tarihi
Summitsoft Corporation firması yeni oyunu Empire Of Magic'in mayıs ayı başlarında piyasalara olacağını belirtti. Strateji, RPG ve adventure öğelerini fantastik bir dünyada birleştirecek olan oyunda genç bir mage olan Artemian rolündeyiz ve amacımız undead'lerin tuhaf bir şekilde hortlamasının nedenini araştırmak. Oyun birçok türü barındırdığı için çok sevilebilir gibi gözüküyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Empire Of Magic çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×