Empire of Magic tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Empire of Magic tamamlandı
Summitsoft Corporation’ dan yapılan açıklamaya göre fanatikleri tarafından uzun süredir beklenen FRP oyunu Empire of Magic tamamlandı ve ilk kopyaları bu ayın sonunda raflardaki yerlerini alacak. Şirketin oyun hakkında  yaptığı açıklamalar, en duygusuz oyuncuyu bile yerinden zıplatacak kadar etkili. Buna göre oyun inanılmaz heyecanlı görevler içeren 50-120 saatlik bir single player bölümüyle geliyormuş. Karakterlerimizin level’ larını daha çok arttırmak için yeni bir yapay zeka oyuna ilave edilmiş. Ayrıca oyunda gene bir sürü büyü, eşya, alet edavatta oyuncunun kullanımına hazırmış. Acaba sonunda Diablo efsanesine gerçek bir rakip mi geliyor dersiniz ? Ayrıntılı bilgi için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Empire of Magic tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×