Empires: Dawn Of The Modern World

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Empires: Dawn Of The Modern World
Activision firması yeni RTS oyunu olan Empires: Dawn Of The Modern World'u duyurdu. Oyunda tarihi devletlerin komutasını alarak kara, hava ve deniz savaşları ile birlikte gelişmeye ve en büyük olmaya çalışıyoruz. Her devletin her biriminin kendine özel teknolojileri olacak ve her devletin tarihi yetenekleri ve silahları birbirinden farklı olacak. Bu da oyuncuların stratejik düşünmelerini sağlayacak. Savaşların yanında ekonominin de önemli olacağı oyunun çıkı tarihi henüz belli değil...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Empires: Dawn Of The Modern World

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×