En büyük indirimlerle Monster Notebook okula dönüş kampanyası başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.08.2021 - 13:03
Monster Notebook, bugüne dek yaptığı tüm indirimlerden daha büyüğünü okula dönüş dönemi için gerçekleştirdiğini duyurdu

Monster Notebook, yüksek performanslı taşınabilir bilgisayarlarını ve oyuncu aksesuarlarını yepyeni bir kampanya ile kullanıcılarına sunuyor. Okula dönüş dönemi için başlatılan kampanya Monster Notebook’un bugüne dek yaptığı tüm büyük kampanyaları geride bırakan, görülmemiş indirim fırsatları içeriyor. 

Monster Notebook okula dönüş kampanyası başladı

Tüm Monster Notebook ürünlerinde geçerli Okula Dönüş Kampanyası kapsamında; her seviyeden oyuncular, iş hayatında yüksek performanstan vaz geçmeyen profesyoneller, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve grafik tasarımı gibi bölümlerinde okuyan öğrenciler ve görsel içerik üreticileri için özel olarak geliştirilmiş dizüstü bilgisayarlar çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli kampanya kapsamında tüm Monster Notebook’larda, Aryond serisi monitörlerde ve kulaklık, mouse, klavye, kamera, mikrofon gibi ekipmanları içeren Pusat serisi oyuncu aksesuarlarının tamamında Monster Notebook tarihinin en büyük indirim fırsatları mevcut. 

En büyük indirimlerle Monster Notebook okula dönüş kampanyası başladı

Özelleştirilebilir seçenekleriyle günlük kullanımlarda ihtiyaç duyulan ince ve hafif laptoplardan, tasarımıyla ve yüksek performanslı donanım konfigürasyonlarıyla masaüstü cihazları ekarte eden dizüstü bilgisayarlara, onlarca farklı Monster Notebook modelini kapsayan Okula Dönüş Kampanyası 19 Ağustos itibarıyla başladı. 

Abra, Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi Monster Notebook’larda bugüne dek görülmemiş indirimler!

İleri seviye oyun deneyimi arayışındaki oyuncuların ve iş hayatında yüksek performans gerektiren uygulamalarla çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen Abra, Tulpar ve Semruk serisi Monster Notebook’lar üstün performanslı bilgisayar deneyimi arayan kullanıcılara hitap ediyor.

Hem taşınabilir hafiflikte iş bilgisayarına ihtiyaç duyan hem de aynı bilgisayarda oyun oynayabilmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen Huma serisi Monster Notebook’lar ise mekân bağımsız çalışanlar ve bilgisayarından ayrı kalamayan öğrenciler tarafından tercih ediliyor. 

Monster Notebook’un mimarlık, mühendislik, görsel efekt, 3D animasyon, video rendering gibi alanlarda üretim ve kapsamlı simülasyon çalışmaları yaparken en üst seviye performans değerleri hedefleyenler için geliştirdiği Markut serisi iş istasyonları da diğer tüm Monster Notebook’lar gibi tarihin en büyük indirim oranlarıyla yeni sahiplerini bekliyor. 

Monster Notebook Okula Dönüş Kampanyası; Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel, 31 Ağustos’a kadar yapılan dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli vade farksız 12 taksit kampanyası ile birleştirilebiliyor. 

Tüm Monster Notebook ürünleri ve kampanyaları hakkındaki detaylı bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Berlin, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya internet sitesin Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 06:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2021 21:48
malesef yine pahalı arkadaş gitti en sonunda 3070ti li casper excalibur aldı kasalı :D bende monsteri satıp alıcam uçuyor bilgisayar
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2021 09:59
Ya şu baba olayı nedir? Olayın Babası ile ne alakası var evli barklı adam aylık 10 bin tl maaş alıyor eşide 5bin tl alıyor 2 aylık maaşı bilgisayara gitti anlıcanız alt üstü 2 ay eşi idare etti
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2021 14:22
Arkadaşın babasının fabrikası var herhalde :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
En büyük indirimlerle Monster Notebook okula dönüş kampanyası başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×