En Hızlı Oyun Bilgisayarı Monster ile Kusursuz Güce Hazır Mısın?

En Hızlı Oyun Bilgisayarı Monster ile Kusursuz Güce Hazır Mısın?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 30.11.2015 - 13:07
Işık Hızında Bir Yolculuk Başlıyor
Her zaman en kusursuz gücün peşinde koşan Monster bilgisayar, dünyanın en hızlı ve en gelişmiş ekran kartı ile modellerini güncelliyor. GeForce GTX 980m ekran kartı ile yüksek grafik detaylarında dahi kusursuz performansı taşınabilir hale getiren Monster modellerini daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir performansı oynanabilir hale getiriyor.

En Hızlı Oyun Bilgisayarı Monster ile Kusursuz Güce Hazır Mısın?

Işık Hızında Bir Yolculuk Başlıyor

Görkemli bir savaş sahnesi, yüzlerce kişinin bir arada olduğu kanlı bir meydan müsabakası, aksiyonun son sürat devam ettiği hızlı bir yarış ya da sinsi bir suikastin tam ortası... Karar vermeniz için kısıtlı bir zamanınız ve aksiyon almanız için az teçhizatınız var. Tam kararımı verdim dediğiniz anda da karşınıza çıkan çok büyük bir engel var. Takılan görüntü, düşük fps değerleri ya da ısınmaktan yanma derecesine gelmiş bir bilgisayar. Peki şimdi ne olacak?

Yukarıda bahsettiğimiz durum sizler için de sıklıkla yaşanır bir hale geldiyse, o zaman yeni bir oyun bilgisayarı alma vaktiniz gelmiş de geçiyor demektir. Sonuçta biz oyuncuları bir oyuna en çok bağlayan şeyin kaliteli bir oyun deneyimi olduğunu bilmeyenimiz yok. Yenilenmiş mimariye sahip Maxwell çekirdeğini kullanan GTX 980m ekran kartı da tam olarak bu noktada üzerinde durmak istediğimiz konular arasında. GeForce’un onuncu mimarisini oluşturan Maxwell yongalı grafik işlemcileri bu zamana kadar görülmüş en hızlı ekran kartı olmaları ile gönüllerimizde taht kurmaya hazırlanıyor.

Yeni Teknoloji – Yeni İmkanlar

Peki nedir GeForceGtx 980m’i bu kadar eşsiz kılan? Öncelikle Maxwell mimarisi ile güçlendirilmiş olması, bu ekran kartına şu ana kadarki en gelişmiş seçenekleri bir arada sunma imkanı veriyor. Yeni oyun teknolojilerini oynanabilir kılmasının yanı sıra HD ve ultra çözünürlüklü 4K ekranlarda daha bir önceki nesile göre iki kat hızlı bir performans sunuyor. Yalnızca 165 watt’lık bir güç tüketimine sahip bu ekran kartı, tasarrufu ile de büyüleyici bir oyun deneyimi elde etmenizi sağlıyor.

Elbette söz konusu Geforce ekran kartı olduğunda, bu ekran kartının GeForceExperience uygulamasından da bahsetmezsek olmaz. Oyunlarınızı optimize etmek, sürücülerinizi güncel tutmak ve ShadowPlay ile oyunlardaki en güzel anlarınızı otomatik olarak kaydetmenize imkan veren bu teknoloji, birbirinden farklı işlemleri tek tık ile kolaylıkla halletmenizi sağlıyor.

En Hızlı Oyun Bilgisayarı Monster ile Kusursuz Güce Hazır Mısın?

Ekranlardan Taşan Bir Performans Bilgisayarı: Monster

Yerli bir marka olan Monster ise, bu ekran kartını modellerine kusursuz bir şekilde yerleştirerek, profesyonel oyuncuların beğenisine sunuyor. GeForce GTX 980m ile donatılmış Monster dizüstü bilgisayarlar, aşırı grafik performansını da beraberinde getiriyor. Tam anlamıyla taşınabilir bir masaüstü performansı sunan Monster modelleri, aynı zamanda Nvidia’nınAntialiasing ve PhysX gibi farklı teknolojilerini de bir arada sunuyor.

Delicesine güçlü bir performans ile serinin bir önceki ekran kartı olan GTX 880m’e oranla %27’lik bir performans artışı sunan performans canavarları, Intel’in i7 işlemcileri ile de birleşerek kusursuz oyun deneyimini mümkün kılıyor. Elbette Monster’ın güçlü soğutma teknolojisi ya da oyunculara özel anti-ghosting özellikli klavyesi gibi özelliklerinden de bahsetmekte fayda var. Yine oyuncular için oyun tutkunları tarafından hazırlanmış modellerde, bir oyuncunun ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar düşünülmüş. Bu teknoloji ile tanışmak, oyun deneyimini bir üst levela taşımak ya da modelleri detaylı incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 03:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2015 22:08
3000 tl ye de monster laptop var performans açısından gayet iyi olduğunu söylüyorlar.Fiyat olarak gerçekten uygun.Diğer dev firmalar dandik ekran kartına sahip laptopları 2500 den başlayan fiyatlarla satıyorken monster almak akıllıca bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2015 23:29
1 gt80 titan tasarımına bak monster tasarımına bakkk ha gayrettt ha gayret monster başarıcan az kaldı koçummmm
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2015 22:44
şu makinenin taş çatlasın 450$ maliyeti vardır ama tezgahta bize 6.000tl den aşağıya satılmaz, herkeste mağazacıları suçlar, oysa mağazacı birşey kazanmaz bile garibim. aynı çiftçi ile pazarcı arasındaki diyalektik durum. alın, güdüleriniz yüzünden aşık olduğunuz kapitalizm.
Kalan Karakter : 300 Gönder
gordonfreeman672
gordonfreeman672 1.12.2015 18:51
evet gerçekten süper makinalar ama pahalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2015 00:52
bizde 5 binliği var ama harbi canavar gibi makina, ayrıca buz gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×