En iyi 10 FPS oyunu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 10:48
Yeni FPS'ler çıktıkça, listeler de değişiyor
Şimdiye kadar birçok "en iyiler" listesi yayımlanmıştır. Bunlardan çoğunu size haber olarak sunduk, biz de kendi listelerimizi hazırladık. Tabii ki bunların devamı gelecektir. Özellikle yeni oyunlar çıktıkça ve bu oyunlarda yeni yöntemler, teknolojiler kullanıldıkça, sıralamalardaki değişiklikler ve yeni isimler de kaçınılmaz olacaktır.

Videogamer sitesi, en iyi 10 FPS oyununu listelemiş. Sıralama yapmadan belirtilen en iyi 10 FPS oyunu şöyle:

- Doom
- Left 4 Dead 2
- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Unreal Tournament
- Battlefield: Bad Company 2
- Duke Nukem 3D
- Bioshock
- Deus Ex
- Halo: Reach
- Half-Life 2

En iyi 10 FPS oyunu
Yorumlar 59
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
En iyi 10 FPS oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×