"En iyi Multiplayer oyun, Red Dead Redemption!"

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
"En iyi Multiplayer oyun, Red Dead Redemption!"
Rockstar'ın heyecanla beklenen oyunu Red Dead Redemption için bir yazı hazırlayan Playstation Magazine dergisi, oyunu "Vahşi Batı MMORPG'si" olarak tanımladı. Red Dead Redemption'ın çoklu oyuncu modunu test eden dergi, oyun dünyasının en büyük çoklu oyuncu seçeneği ile karşılaştıklarını yazdı.


Derginin üzerinde durduğu konuların başında özgür oynanış geliyor. Oyuncular ister vahşi hayvanları avlıyor, isterlerse diğer oyuncularla düellolara giriyor. Birçok ek görevin yanı sıra, kazanılan deneyim puanları ile görünüşümüzü değiştirebiliyor, silahlarımızı geliştirebiliyoruz. 16 kişiye kadar destek veren Deathmatch ve "Capture the Bag" isimli takım oyun modlarının da etkileyici olduğunu belirtmişler.

Red Dead Redemption, PlayStation 3 ve Xbox 360 için hazırlanıyor. Piyasaya sürüleceği tarih ise 18 Mayıs olarak açıklandı.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 03:41
Kalan Karakter : 300 Gönder

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×