En komik videoyu çeken iPhone 6 kazanma şansı yakalıyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.02.2015 - 10:16
Playback uygulaması ile komik seslere verdiğiniz hayat sosyalleşiyor
Türkiye’nin popüler tarihine geçmiş en önemli ses kayıtlarını cep telefonuyla kendi görüntüsüyle sosyalleştirmek amacıyla tasarlanan Playback uygulaması yepyeni bir eğlence trendi yaratacak. Eski Türk filmi diyaloglarından unutulmaz siyasi demeçlere kadar geniş bir yelpazede kendi filmlerini hazırlayıp en çok beğeni alanlar iPhone 6 ile ödüllendirilecek...

En komik videoyu çeken iPhone 6 kazanma şansı yakalıyor!
Yazılımların yetenek ve kalitesinin artmasıyla akıllı cep telefonları birer iletişim aracı olmaktan çıkıp eğlence aleti haline dönüştü. Özellikle her an internete bağlı olması sayesinde bir paylaşım merkezi haline gelen telefonlar, eğlenceyi de sosyalleştiriyor.

Bu veriler göz önünde bulundurularak tamamen Türk bilgi birimi ve tasarımıyla hayata geçirilen Playback uygulaması, kullanıcıların kendi yarattıkları komik içerikleri birbirleriyle paylaşmalarını hedefliyor.

Playback uygulaması en basit tanımıyla telefon sahiplerinin sisteme yüklenmiş ses kayıtlarını kendi görüntüleriyle, kendileri konuşmuş gibi göstermesi üstüne kurulu. Geniş bir yelpazede kategorik olarak sınıflandırılmış ses kayıtlarından en beğenileni seçip tek bir tuşla onu eğlenceli bir video haline getirmek mümkün.

En komik videoyu çeken iPhone 6 kazanma şansı yakalıyor!
Çekilen videolar düzenlendikten sonra yine tek bir tuşa basarak Playback’teki kullanıcı profiline yükleniyor. Kullanıcının takipçileri yüklenen video’yu beğenip yorum yazabiliyorlar. Ayrıca Facebook Vine ve benzeri sosyal medya uygulamalarıyla paylaşılabiliyorlar.

Devrim niteliğinde özellikler


Playback uygulaması devrim niteliğindeki birçok özelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Bunların başında bir filmin tek bir kişi tarafından değil, birkaç farklı kişi tarafından hayata geçirilebilmesi geliyor: Bir kullanıcı bir sesin üstünde belli bir yere kadar konuşup kalan kısmını başkasının seslendirmesi için kaydedebiliyor. Böylece karşılıklı komik diyalogları yaratmak mümkün.

Bunun dışında benzerlerinin aksine Playback kullanıcıları kendilerine sunulan ses kayıtlarına mahkum değil. İsterlerse televizyon ya da benzeri ortamlardan ses kaydedip bunu kendileri ve diğer Playback’çilerin kullanımlarına sunabiliyorlar.

En eğlenceli ses kütüphanesi


Üstüne görüntü koymak için hazırlanan kütüphanede gerçekten çok eğlenceli sesler mevcut: Kemal Sunal’ın Kibar Feyzo’sundan Şener Şen’in Züğürt Ağa’sından Çakallarla Dans filmi repliklerine kadar filmler kategorisi; Reha Muhtar’ın orijinal haber sunumlarından Justin Bieber fanatiklerinin serzenişlerine kadar uzanan internet fenomenleri; Kurtlar Vadisi’nden Kardeş Payı’na kadar en çok hatırlanan dizi satırları yepyeni bir eğlence dünyası yaratmak için Playback kullanıcılarını bekliyor.

En komik videoyu çeken iPhone 6 kazanma şansı yakalıyor!

Ödüllü sosyalleşme imkanı


Playback uygulaması, aynı Instagram ve Facebook gibi kendi içinde önemli sosyalleşme araçları sağlıyor. Bir kullanıcıyı takip etmek, onun gönderilerini beğenmek ve başkalarıyla paylaşmak mümkün. Bu şekilde yeni dostlukların kurulması ve video fenomenlerinin doğması da mümkün hale gelecek. Playback yeni fenomenleri hayata geçirmek için düzenli hale getirmeyi planladığı ödüllü yarışmalar hayata geçirecek.

İlk yarışma Mart başında başlıyor: 1 Mart’tan itibaren hazırlanan videoları üretenler arasındaki yarışma 1 Haziran’a kadar sürecek. Bu tarihte Playback videosu en çok beğeni almış Playback’çi iPhone 6 ile ödüllendirilecek. Elbette videosunu en çok paylaşan ve sosyal medyada yayılmasını sağlayan kullanıcı diğerlerine göre daha şanslı olacak. Yarışmaya katılmak isteyenler https://www.playback.zone adresinden ödülü takip edebilirler.

Playback uygulaması Apple App Store üstündeki https://get.playback.zone linkinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

-Basın Bülteni

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2022 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
En komik videoyu çeken iPhone 6 kazanma şansı yakalıyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×