En Sıkı Oyun Bilgisayarı Monster

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 26.06.2015 - 09:51
Monster oyun laptopları, masaüstü bilgisayarlardaki performansı, dizüstünde etkili biçimde yakalayarak farkını ortaya koyuyor.
Yeni nesil oyunlar için özel konfigürasyonlarla donatılmış, kuvvetli özellikleri ile dikkat çeken Monster oyun laptopları, masaüstü bilgisayarlardaki performansı, dizüstünde etkili biçimde yakalayarak farkını ortaya koyuyor.

Grand Theft Auto, Assassin's Creed, Crysis, Battlefield ve Call of Duty gibi popüler oyunların her yeni versiyonuna güçlü biçimde karşılık veren donanımla tasarlanan Monster oyun bilgisayarları, kesintisiz görüntü ve ses kalitesi ile dikkat çekiyor. Son teknoloji ürünlerini kullanarak oluşturduğu iç ve dış donanımın dengeli, güçlü yapısı, tercih edilme nedenlerinin başındadır.

Ekran yansıması, oyun içerisinde yakın ya da uzak görüntülerin blurlanması, oyun akışını bozan görüntü takılmaları, kesintiler, düşük kapasiteli veri deposu, çoklu kullanımlarda yavaşlayan programlar ile bulanık ritimli sesler gibi oyun kalitesini düşüren önemli detaylar Monster gaming laptop ailesinde yaşanmamaktadır. Tamamen oyuncu konforuna yönelik hazırlanan bu canavarlar performans yönünden gerçekten güçlü bir konumdadır.

Monster Oyun Bilgisayarı Modelleri

Mitolojideki efsanevi canavar isimleri ile özdeşleştirdiği gaming laptop model isimleri Semruk, Tulpar, Abra ve Huma olarak sınıflandırılmıştır. Her canavarın kendine has güçlü özellikleri vardır. Modeller içerisinde yırtıcı gücü ile dikkat çeken model Semruk'tur. Bir dizüstü oyun bilgisayarından beklenen en iyi görüntü, ses, kullanım, veri depolama ve çoklu işlem yapabilme yeteneği bu canavara işlenmiştir. Yalnızca oyun tutkunlarının değil, hızlı render almak isteyen grafik ve 3D tasarımcıların da favorisi konumundadır. Hızlı ve uzun süreli kullanım sağlayan performansına rağmen etkili soğutma sistemi ile bilgisayarı rahatlatan yapısı ile de dikkat çekicidir. Dünyadaki benzerlerine kıyaslandığında, çarpıcı özelliklerine karşın fiyat konusunda abartıdan uzak rakamlarla sunulması, tercih edilme oranını artırmaktadır.

En Sıkı Oyun Bilgisayarı Monster

Abra Canavarı ile Optimum Oyun Keyfi


Oyun tutkunlarının sıklıkla ziyaret ettiği önemli oyun forum sitelerinde, yeni nesil oyunlar ve oyun bilgisayarları arasında yapılan karşılaştırmalarda Abra canavarının optimum ayarlarla stabil oyun performansı sağladığı görülmektedir. Güçlü oyunların ihtiyaç duyduğu kesintisiz akıcı görüntü kalitesi, ses netliği, hızlı ve gelişmiş veri depolama gibi özellikleri bir arada optimum şartlarda sunan Abra, uygun fiyat avantajı ile sık tercih edilen modellerdendir. 2,9 kg ağırlığı ile pahada olduğu kadar yükte de hafif olan bu canavar, daha güçlü canavar akrabalarında var olan arkadan aydınlatmalı klavye, gelişmiş ısıl soğutma, yeni nesil 2+1 güçlü ses sistemi ve yansımaları engelleyen mat led ekran özellikleri ile sağlam duruşunu koruyor.

Dinamik Canavar Tulpar

Yeni nesil oyunlardaki yüksek grafik özelliklerini gerçeklik hissi vererek yansıtan, 'fps' ayarını 50 ve üzeri düzeylerde tutarak görsel dinamiğini her daim canlı tutan GEFORCE GTX 980M ekran kartına sahip Monster Tulpar oyun bilgisayarı, akıcı oyun deneyimi ile kendine hayran bırakıyor. İnce tasarımı ile stil sahibi ve delicesine güçlü donanımı ile dört dörtlük oyun keyfine Tulpar oyun bilgisayarı ile hazır olun. Güçlendirilmiş kulaklık çıkışı, 3 ayrı monitöre bağlanarak berrak görselliği dolu dizgin hissetmek isteyenler için Tulpar'ın farklı konfigürasyonlarla sunduğu oyuncu bilgisayarı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca http://www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari.html adresinden kendinize en uygun Monster’ı seçebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
TechGo
TechGo 8.07.2015 06:13
bence gayet güzel yani masaüstü bilgisayarlar için oyun seti alıyoruz ve yüzlerce tl ödüyoruz o parayı kenara atıp ileride Monster alsak daha iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
En Sıkı Oyun Bilgisayarı Monster

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×