Endgame'in yönetmenleri çekerken en çok zorlandıkları sahneyi açıkladı

Furkan Güler
Furkan Güler 8.08.2019 - 11:45
Merak edilen soru cevaplandı.

Gişede rekor üstüne rekor kıran ve MCU'nun en iyi filmlerinden bir tanesi olan Avengers Endgame'in üzerinden aylar geçse de film hala konuşuluyor. The Infinity Saga hikayesinin kapanış perdesini yapan filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinde soru cevap etkinliği düzenledi. Soru cevap etkinliğinde filmin çekimleri sırasında en çok zorlandıkları sahnenin hangisi olduğuna dair sorular alan yönetmenler, merak edilen bu soruyu yanıtladı. Joe ve Anthony Russo, bu soruya net ve kısa bir cevap vererek Tony Stark'ın öldüğü sahneyi gösterdi. Sahneyi çekmenin kendileri için duygusal anlamda zor olduğunu belirten yönetmenler, Robert Downey Jr.'ın MCU'dan ayrılmasının kendileri için zor olduğunu açıkladı.

Endgame'in yönetmenleri, çekerken en çok zorlandıkları sahneyi açıkladı

Sahnenin çekimi bittiğinde "Robert için buraya kadarmış. İşi bitti" söyleminde bulunan Russo ikilisi, Tony Stark'ın MCU'dan ayrılmasına üzülüyorlar. Tony Stark'ın yanında Steve Rogers ve Natasha Romanoff karakterlerinin vedasını da gösteren film, Marvel hayranları için sarsıcı sahneler barındırıyordu. Özellikle Tony Stark'ın Pepper ile olan son bakışması, MCU hayranlarının aklına kazınmış durumda.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2019 16:23
Ajitasyon
Kalan Karakter : 300 Gönder
Endgame'in yönetmenleri çekerken en çok zorlandıkları sahneyi açıkladı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×