Endgame'in yönetmenleri gizli ve büyük bir proje üzerinde çalışıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 8.08.2019 - 14:27
Acaba nasıl bir film olacak?

Avengers filmleri sayesinde adından söz ettiren ve global olarak daha da ünlenen Joe ve Anthony Russo, geçtiğimiz gün Reddit üzerinden soru cevap etkiliği düzenledi. Soru cevap etkinliğinde fanlarının sorularına cevaplar veren yönetmenler, gelecek projeleri hakkında sorular aldı. Sorular üzerine kendilerinin gizli bir proje üzerinde sessizce çalıştıklarını açıklayan yönetmenler, takipçilerini heyecanlandırdı. Ancak yönetmenlerin MCU dahilinde mi? Yoksa MCU'dan ayrı olarak başka projeler üzerinde mi çalıştıkları henüz belli değil. Daha öncesinde kendi kafalarındaki fikirlere yönelik olarak yapımcılık yapacaklarını belirten yönetmenler, kariyerlerinde aynı şekilde ilerlemek istiyorlar.

Endgame'in yönetmenleri gizli ve büyük bir proje üzerinde çalışıyor

Tüm bunların yanında Netflix için yapılacak olan Magic the Gathering serisine dahil edildiği düşünülen Joe ve Anthony Russo ikilisinin farklı yapımlarla karşımıza çıkacağı söyleniyor. Ayrıca geçtiğimiz aylarda Fox'u satın alan Disney'den sonra yönetmenlerin yeni bir X-Men filmi üzerinde de çalıştığı tahmin ediliyor. Yeni filmlerde yavaş yavaş MCU'ya dahil edilmesi beklenen X-Men ve Fantactic Four evrenleri, MCU'ya yeni bir boyut kazandıracaktır. Bakalım yönetmenlerin yeni projesi ne olacak?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 00:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2019 11:11
Endgame iyi gise yapsada yinetmenleri bir nolan gibi deha degil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Endgame'in yönetmenleri gizli ve büyük bir proje üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×