Enslaved için yeni görseller...

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
Enslaved için yeni görseller...

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Yapımcılığını Ninja Theory'nin (Heavenly Sword) dağıtımcılığınıysa Namco Bandai Games'in üstlendiği ve 2010 yılında konsollara (Playstyation 3-Xbox360) çıkaracağı "Enslaved" hakkında yeni görseller yayımlandı. Hikaye "28 Gün Sonra" ve "Sunshine" gibi filmlerde çalışmış olan Alex Garland tarafından yazılıyor. Konu günümüzden 150 yıl sonra insanların neredeyse dünya üzerinden yok olmak üzere olduğu, ancak robotların var olmayan hükümetler tarafından ve yine insanlık yoluyla emir aldıkları bir dünya düzeninde geçiyor. Hakkında henüz bir çıkış tarihi belirlenmiş değil; ancak oyun severler "Enslaved'in" bu yıl içinde PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olabileceğini ümid ediyorlar.

Görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Enslaved için yeni görseller...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×