Epic Games coştu! Nioh ve Sheltered an itibariyle ücretsiz

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 9.09.2021 - 20:08
Her hafta ücretsiz bir şekilde dağıttığı oyunlara ara vermeyen Epic Games, Nioh ve Sheltered ile birlikte muhteşem bir hafta sunuyor.

Her haftanın perşembe günü oyunculara ücretsiz bir şekilde sunduğu oyunlar ile gönüllerde taht kuran Epic Games, Nioh ve Sheltered'ı ücretsiz bir şekilde dağıtıyor! İsminden sık sık söz ettirmiş olan Nioh, gerçekten oldukça başarılı ve ünlü bir souls-like yapımı olarak karşımıza çıkarken; Sheltered ise, kıyamet sonrası bir hayatta kalma deneyimi vaat ediyor.

Nioh ve Sheltered, Epic Games'te ücretsiz!

Bugün itibariyle - 9 Eylül 2021 - Nioh: The Complete Edition ve Sheltered oyunlarını, 16 Eylül 2021 saat 18.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve tamamen sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Epic Games'in haftaya ücretsiz bir şekilde vereceği oyunlar da belli olmuş bulunuyor. Bu hafta, Nioh: The Complete Edition ve Sheltered ücretsiz bir şekilde dağıtılırken; haftaya ise, Speed Brawl ve Tharsis ücretsiz bir şekilde verilecek.

Epic Games coştu! Nioh ve Sheltered an itibariyle ücretsiz

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Mağazanın, bu hafta bizlere ücretsiz bir şekilde sunuyor olduğu Nioh: The Complete Edition ve Sheltered hakkında kısaca bahsedecek olursak;

Nioh: The Complete Edition

Team NINJA ve Koei Tecmo Games'in oyunculara sunmuş olduğu acımasız bir aksiyon oyunu olan Nioh, samuray dönemini konu alıyor. Samurayla çağında yalnız bir gezgin olarak oynadığımız yapımda; aradığımız şeyi bulmak için, ülkeyi istila eden korkunç savaşçılar ve doğaüstü Yokai'ye karşı koyuyoruz. En başarılı souls-like oyunlardan bir tanesi olan yapım, Epic Games'te 249 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Epic Games coştu! Nioh ve Sheltered an itibariyle ücretsiz

Sheltered

Sheltered, derin ve duygusal bir hayatta kalma yönetimi oyunu olarak karşımıza çıkan yapımlardan bir tanesi. Küresel bir kıyametten sonra terk edilmiş bir sığınak bulan aile üyelerini koruma rolünü üstlendiğimiz yapımda, milyarlarca insanın canını yitirmesine sebebiyet veren nükleer facia sonrası hayatta kalmaya çalışıyoruz. Dışarısı her ne kadar güvenli olmasa da, malzemeler toplamak ve sığınağımızı geliştirmek zorunda olduğumuz yapım, bizlere duygusal bir hayatta kalma hikâyesi vaat ediyor.

Epic Games coştu! Nioh ve Sheltered an itibariyle ücretsiz

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 03:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2021 09:26
şu epic geldi geleli steamde 1tane oyun almadım desem ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2021 10:38
bu gidişle paramızla oyun alamıcaz.nioh almayı düşünüyordum bedavaya oynucaz şimdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 22:48
Nioh herkese göre bir oyun değil ki ,Sadist ya da Mazoşistlere göre bir oyundur.
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2021 09:24
Çok cahilce yaklaşım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 22:20
Kralsın Epic Games.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games coştu! Nioh ve Sheltered an itibariyle ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×