Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

Furkan Güler
Furkan Güler 18.11.2019 - 10:26
Sızıntı yapanları başı dertte.

Battle Royale anlamında milyonlarca oyuncuya hitap eden Fortnite, geçtiğimiz dönemlerde ikinci sezonunu başlatmıştı. Dünya çapında çevrimiçi olarak büyük bir etkinlik yapan Epic Games, Fortnite oyuncularını oldukça sevindirmişti. Ancak bu heyecanın baltalanmasını sağlayan bazı oyuncular bulunuyordu. Oyunun yeni sezonuyla alakalı sızıntılar yapan bu oyuncular, Epic Games'in prestijinin bozulmasını sebep olmuştu. Sonrasında Epic Games, sızıntıyı yapan oyuncuya dava açacağını duyurmuştu. Nitekim oyuncu Epic Games ile davalık oldu ve daha halen devam ediyor. Şimdi ise ortaya çıkan yeni habere göre oyunun ikinci sezonunu birden fazla kişi sızdırmış durumda.

Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

Epic Games ise yine kolları sıvayarak sızıntıyı yapan diğer oyunculara da dava açtı. Keywords Studios'ta çalışan Lucas Johnston isimli beta tester, yeni sezonla akalı resmi olmayan bir ekran görüntüsü paylaştığı için başına dert açtı. Çalıştığı firmadan da kovulan Johnston, oyundan ekran görüntüsü aldığını inkar etmemiş. Epic Games ile yaptığı gizilik anlaşmasını bozduğu için 85 bin dolar ödeyeceği söylenen Johnston'ın akıbetini merak ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×