Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

Furkan Güler
Furkan Güler 18.11.2019 - 10:26
Sızıntı yapanları başı dertte.

Battle Royale anlamında milyonlarca oyuncuya hitap eden Fortnite, geçtiğimiz dönemlerde ikinci sezonunu başlatmıştı. Dünya çapında çevrimiçi olarak büyük bir etkinlik yapan Epic Games, Fortnite oyuncularını oldukça sevindirmişti. Ancak bu heyecanın baltalanmasını sağlayan bazı oyuncular bulunuyordu. Oyunun yeni sezonuyla alakalı sızıntılar yapan bu oyuncular, Epic Games'in prestijinin bozulmasını sebep olmuştu. Sonrasında Epic Games, sızıntıyı yapan oyuncuya dava açacağını duyurmuştu. Nitekim oyuncu Epic Games ile davalık oldu ve daha halen devam ediyor. Şimdi ise ortaya çıkan yeni habere göre oyunun ikinci sezonunu birden fazla kişi sızdırmış durumda.

Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

Epic Games ise yine kolları sıvayarak sızıntıyı yapan diğer oyunculara da dava açtı. Keywords Studios'ta çalışan Lucas Johnston isimli beta tester, yeni sezonla akalı resmi olmayan bir ekran görüntüsü paylaştığı için başına dert açtı. Çalıştığı firmadan da kovulan Johnston, oyundan ekran görüntüsü aldığını inkar etmemiş. Epic Games ile yaptığı gizilik anlaşmasını bozduğu için 85 bin dolar ödeyeceği söylenen Johnston'ın akıbetini merak ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games, Fortnite sızıntısı yapanlara dava açmaya devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×