Epic Games için konsollar geri planda!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 16.08.2011 - 21:18
Mike Capps'in bomba müjdeleri
Epic Games Başkanı Mike Capps, Gamescom'da bir sunum sırasında ilgi çekici duyurular yaptı. Capps, Epic için PC'nin tekrar öncelikli birinci platform olduğunu söylerken, bunun portlar için olmadığını da belirtti.

Epic Games için konsollar geri planda!
Firmanın beş yeni oyun projesi üstünde çalıştığı da açığa çıktı. Capps bu projelerle ilgili olarak, Gears of War'dan daha ufak olduklarını ve beş yeni oyunla birlikte Epic Games'in beş kat büyümediğini, yani ekstra adam almadan yeni projelerini geliştirdiklerini açıkladı. Bu yüzden insanların yeni yapımların boyutu ile ilgili bazı varsayımlar yapabileceğini söyledi. Ayrıca iyi bir oyunun daha fazla para kazanmak olmadığını da ekledi. Epic Games, Unreal Engine 4 üstünde de sıkı bir şekilde çalışıyor.
Yorumlar 37
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games için konsollar geri planda!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×