Epic Games, Shenmue 3'ün geliştiricisine yardım etmeye başladı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.07.2019 - 16:28
Epic'ten şaşırtan hamle.

Dreamcast konsolunda efsaneleşen ve şimdiye kadar yapılmış en pahalı açık dünya oyunu serilerinden bir tanesi olan Shenmue, yakın bir zaman sonra üçüncü oyunuyla karşımıza çıkacak. Ancak oyunun uzun süren geliştirme süreci yüzünden Kickstarter kampanyasıyla hayata geçirilen Shenmue 3'ün bağışçıları, birer birer oyuna destek olmayı bırakmıştı. Bu sebepten dolayı maddi olarak yara alan Ys Net'e bu kez Epic Games destek çıktı. Süreli olarak PC sürümü Epic Store'a özel olacağı açıklanan Shenmue 3'e desteği bırakan kullanıcıların zararını Epic Games ödeyecek.

Epic Games, Shenmue 3'ün geliştiricisine yardım etmeye başladı

Shenmue 3'ün platform için önemli olduğuna inanan Epic Games, bu projenin rafa kaldırılmasını istemiyor gibi gözüküyor. İlk başlarda Sony'den destek alan yapım, sadece PC ve PlayStation 4 platformları için piyasaya çıkacak. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde,

OS: Windows 7×64, Windows 8×64, Windows 10×64 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) veya daha iyisi
Ram: 4 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya daha iyisi
DirectX: Version 11
Depolama: 100 GB
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 11:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2019 22:08
Her ne kadar epic'in, oyunları kendine özel yapmalarını yanlış bulsam da firmaya destek çıkmaları çok hoş bi davranış helal olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2019 18:52
Epic'i severim, burada daha da fazla sevdim. Asıl ayıp geliştiricide. Steam'le bir şekilde anlaşıp, destekçilere steam keyi vermeliydi. İnsanları yüzüstü bıraktılar. Ben destekçi olsam ve epic keyi verse sorun çıkartmam ama başkaları sorun çıkartabilir ve haklıdır da.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2019 17:07
Güzel bir hareket ama içten içe bu Epic bana yılanın başı gibi gözüküyor. Böyle giderse piyasayı ele geçirip Steam'ın açtığı bu yolda çok daha berbat bir tekel olacağına eminim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games, Shenmue 3'ün geliştiricisine yardım etmeye başladı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×