Epic Games ücretsiz oyunları (7 Temmuz)

Efdal Erdem 7.07.2022 - 13:40
Epic Games Store’da hediye edilen sıradaki iki oyun belli oldu. Bu defa karşımıza, bir zombi oyunu ve RPG kart oyunu çıkıyor.

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunları belli oldu. Bu yıl da her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam eden oyun mağazası bir zombi oyunuyla RPG kart oyununu veriyor. 

Oyunları tamamen ücretsiz edinmek için bir Epic Games hesabınızın olması ve oyunları Epic Games Mağazasından kütüphanenize eklemek dışında hiçbir şartı bulunmuyor.

Epic Games ücretsiz oyunları hangileri oldu?

Her haftanın Perşembe gününde, Türkiye Saati ile 18.00 itibariyle yeni ücretsiz oyunlara ulaşmak mümkün. Epic Games mağazasında hediye edilecek sıradaki iki oyun:

  • Killing Floor 2 ( 7 – 14 Temmuz)
  • Ancient Enemy (7 – 14 Temmuz)

Geçtiğimiz haftanın ücretsiz oyunları olan Geneforge 1 – Mutagen, Hood: Outlaws & Legends ve Iratus: Lord of the Dead’i de bugün saat 18.00’a kadar hesaplarınıza eklemeniz mümkün.

Epic Games ücretsiz oyunları (7 Temmuz)

Öncesinde birçok kez ücretsiz olan Killing Floor 2’de zorlu koop savaşları, motive edici bir sınıf sistemi, kuvvetli hissettiren silahlar ve başarılı bir harita tasarımı sizi bekliyor. Çok oyunculu da oynanabilen oyunun eksik kaldığı yanlar arasında neredeyse var olmayan hikaye modu, oyunun grafikleri ve ne yazık ki çok çeşitli olmayan düşmanlar sayılabilir. Yine de zombi dalgalarına karşı savaşlar oldukça eğlenceli.

2020 yılında çıkan Ancient Enemy uzun zamandır kötü güçlerin etkisi altında bulunan, çökmekte olan bir dünyada geçen bir rol yapma kart savaşı oyunu. Büyüler ve çeşitli yetenekler eşliğinde düşmanlarınızı yok etmeniz amaçlanıyor. Oldukça kaliteli çizimlerden ve bir kart oyununa yakışır animasyonlardan oluşan oyunun sistem gereksinimleri oldukça düşük. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2024 23:07
Kalan Karakter: 300 Gönder
Epic Games ücretsiz oyunları (7 Temmuz)
İlginizi Çekebilir