Epic Games ücretsiz oyunları: Watch Dogs 2, Football Manager 2020

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 17.09.2020 - 20:02
Epic Games ücretsiz oyunları bu hafta için de belli oldu. Bu hafta Football Manager 2020, Watch Dogs 2 ve Stick It To the Man ücretsiz dağıtılıyor.

Epic Games ücretsiz oyunları belli oldu. Önümüzdeki haftaya kadar Epic Games Watchdogs 2, Football Manager 2 ve Stick It To the Man'i ücretsiz dağıtıyor. Alıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games ücretsiz oyunları yine oyuncuları sevindiriyor

Epic Games'in her hafta ücretsiz iki oyun dağıttığını bilmeyen kalmamıştır. Daha önce de GTA V, Civilization VI gibi enfes oyunları dağıtan Epic bu hafta da güzel oyunlarla karşımızda. İlk Ubisoft Forward etkinliği yapılırken ücretsiz bir Watch Dogs 2 kopyası alamayan oyuncular üzülmesin. Epic bu hafta Watch Dogs 2'yi ücretsiz olarak dağıtıyor. Ayrıca bunun yanında Football Manager 2020 gibi iyi bir oyun ve Stick It To the Man gibi daha az popüler bir oyun da dağıtılıyor.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını almak için 24 Eylül 18:00'a kadar vaktiniz var. 24 Eylül'e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki hafta için de gösterilen Roller Coaster Tycoon 3: Complete Edition ücretsiz dağıtılacak.

Epic Games ücretsiz oyunları: Watch Dogs 2, Football Manager 2020

Apple ile arasındaki gerginlik bitmiş sayılmaz ancak Epic Games her zaman yaptığı gibi oyuncuların yanında olmaya devam ediyor. Benim gibi her oyunu deneyimleme şansı olmayan birçok oyuncu biliyorum. Bizler de bu sayede oynama şansı bulamadığımız oyunları -teşekkürler Epic!- oynayabiliyoruz. İki yıl önce açtığım Epic Games hesabımın kütüphanesi 6 yıldır kullandığım Steam kütüphaneme yaklaşıyor diyebilirim. Birçok kaliteli oyunla birlikte Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam edecek.

Watch Dogs 2, geçtiğimiz ay yapılan Ubisoft Forward etkinliğinde ücretsiz dağıtılmıştı. Yorumlardan biliyorum, almayı unutan, teknik sıkıntılar yaşayıp alamayan birçok oyuncu vardı. Buyurun size ikinci bir fırsat. Ayrıca Football Manager ile büyük bir teknik adam olmak istiyorsanız 24 Eylül'e kadar vaktiniz var. Bu haftanın bereketli geçtiğini söylemeliyim.

Ayrıca an itibariyle "İçerik üreticilerinin seçimleri" başlığı altında büyük bir indirim de yapılmakta. Detroit: Become Human, Disco Elysium gibi birçok büyük ve güzel oyun sizleri çok uygun fiyatlara bekliyor. Bu özel indirime bir göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca kullanmadıysanız 80TL ve üzeri oyunlarda 60TL indirim sağlayan kuponunuz da 1 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olacak. İndirimler ile birleştirip turnayı gözünden vurmayı unutmayın.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2020 10:43
epic sayesinde artık oyun moyun satın almıyorum adamlar en baba oyunları dağıtıyorlar verdikleri çoğu oyuna daha oynama sırası gelmedi arkadaş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 22:17
Patron çıldırdı!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 21:46
Vay arkadaş adamlar ciddi ciddi şahane oyunlar veriyorlar arada bir.Helal olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 21:31
Zamanında Metro Edodus yüzünden fuckepicgames'e üyeydim steam'de anlamsızmış, rekabet iyidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 20:05
Güzel bir makale
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games ücretsiz oyunları: Watch Dogs 2, Football Manager 2020

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×