Epic Games, yeni büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 12.12.2021 - 10:43
Her hafta ücretsiz bir şekilde dağıttığı oyunlara ara vermeyen Epic Games, yeni ve büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor.

Her haftanın perşembe günü, oyunculara ücretsiz bir şekilde oyun sunmaya devam eden Epic Games, bu hafta ise; Godfall Challenger Edition ve Prison Architect'in yanı sıra, yeni büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor. 16 Aralık saat 19.00'a kadar kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebileceğiniz bu iki yapım, büyük sürprizlerin habercisi gibi gözüküyor.

Epic Games, yeni büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor

Oldukça uzun bir zamandır ücretsiz bir şekilde dağıttığı oyunlara ara vermeyen Epic, zaman zaman ise 'Gizemli Oyun' adı altındaki sürprizlerle karşımıza çıkıyordu. Görünüşe göre şirket, yılbaşına kadar bu gizemli oyunlardan dağıtacak. Ayrıca, sürprizler bunlar ile sınırlı değil. Geçtiğimiz günlerde Epic Games Mağazası'na 'sepet' özelliği eklendi ve bu sepetin, Epic'in kupon sistemi ile entegre bir şekilde çalışacağından bahsedildi. Bu da demek oluyor ki; eğer satın almak istediğiniz bir oyun 80TL'yi geçmediği için kupondan yararlanamıyorsanız, 5TL'lik bir oyunu daha sepetinize ekleyerek sorunu çözebileceksiniz.

Epic Games, yeni büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 01:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 15:32
RDR 2, Elden ring, Forspoken, ziyaaaaa gene verir 8 bitlik oyunları beleşe millet o kadar fakir olmuş ki ona bile tamah ediyor
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2021 00:53
Shenmue 3 verdi. 8-bitlik değilmiş demek ki.

Ben oyun alırım, sonra gider korsanını indirir oynarım, tersini de yapmışlığım vardır, çünkü sevmiyorum koruma mekanizması, internet zorunluğu vs. gibi zamazingoları.
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2021 20:59
valla ben almıyorum tamah etmem senin gibi fakir değilim. giderim steam den mis gibi oyunlar alır oynarım. her perşembe ağzım salya sümük store da ne bedava olmuş tenezzül etmem.
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 17:38
begenmiyorsan alma, bos yapmayin adam bedavadan oyun veriyo geliyo beğenmiyo. sizin gibi tipler genelde korsancı oluyor zaten. tüm oyunları beleşten oynuyo indie yapım verdimide kuduruyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2021 00:37
elden ring de keşke epicten satışı olsaydı da ordan alsaydık epic kardeşim bi güzelllik yapardı gene :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2021 18:33
Bakın 1996' dan bu yana bilgisayar ile oyunlar ile uzaktan yakından ilgili oldum hep ( yaş 38 )
Ufak tefek güzellikler yapan siteler de oldu ama epic games kadar oyuncu dostunu oyuncu için bu kadar elini taşın altina koyanı -daha bir çok olumlu sıfat eklenebilir- görmedim oyun alacağımda önceliğim
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2021 21:19
valla adamlar gta 5i verdiler.steamden beklerdik biz böyle bir hareketi.bırak oyunu vermeyi gaben reyiz naptı bide üstüne üstlük servetini arttırdı.ulan bari bi oyun salla tam kapanmalarda ne güzel olurdu.ama yinede oyun alırken steamden almak halen daha ağır basıyor yalanda konuşamam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2021 18:43
Bu sepet olayı cok iyi olmus kralsın epic
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Games, yeni büyük sürprizlerin sinyallerini veriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×