Epic Mickey, Wii'nin en iyisi olabilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 15:40
Disney hayranı olun veya olmayın. Bu oyunu seveceksiniz
Junction Point patronu Warren Spector'dan iddialı açıklamalar. Spector, şu an hazırlanmakta olan platform aksiyon oyunu Epic Mickey'in Wii'deki en iyi görünüme sahip oyun olacağını öne sürdü. Görselliğiyle beğenileceği umulan yapımın, Disney hayranı olsun veya olmasın birçok oyuncu tarafından ilgiyle karşılanacağını düşünülüyor.

Epic Mickey, Wii platformu için 26 Kasım'da satışa sunulacak.

Epic Mickey, Wii'nin en iyisi olabilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Mickey, Wii'nin en iyisi olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×