Epic Mickey'in açılış videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 15:58
Disney'in sevimli faresi, olmadık işlere karışıyor
Junction Point Studios tarafından geliştirilip Disney Interactive tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Epic Mickey'nin açılış videosu yayımlandı. Merakının kurbanı olarak farklı bir dünyaya adım atan kahramanımız, buradaki kötü güçlerle mücadele edecek ve dünyaya geri dönebilmek için tüm fırsatları kollayacak. Wii platformu için geliştirilen yapımın, 2010'un tatil döneminde (yıl sonunda) çıkması bekleniyor. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Mickey'in açılış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×