Epic Mickey'nin inceleme videosu ve ilk puanları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 10:34
Elindeki fırçanın değerini bil
Junction Point Studios tarafından Nintendo'nun Wii platformu için geliştirilen platform aksiyon macera oyunu Epic Mickey'nin ilk inceleme puanları geldi. Sadece Wii platformu için hazırlanan oyunda, Disney'in en ünlü karakteri Mickey'yi kontrol ediyoruz. Mickey, Wasteland isimli alternatif bir dünyada, elindeki büyülü fırçayı kullanarak hareket edecek ve yaşanılabilir bir dünya tasarlamaya çalışacak. Epic Mickey, ülkemizde 26 Kasım itibariyle satışta olacak. Puanlar ve inceleme videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

* IGN – 8
* 1UP – B
* GameTrailers – 8.2

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Epic Mickey'nin inceleme videosu ve ilk puanları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×