Epic Store'da oyun fiyatları ucuzlayacak!

Epic Store'da oyun fiyatları ucuzlayacak!

Furkan Güler
Furkan Güler 27.03.2019 - 11:10
Epic Games'in CEO'sundan ilginç açıklama.

Bu sıralar Steam'in en büyük rakibi konumunda olan Epic Store, özel oyunları sayesinde yavaş yavaş kullanıcı çekmeye başladı. Hali hazırda Fortnite sayesinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Epic Store, önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcı çekebilir. Ars Technica'ya konuşan Epic Games'in CEO'su Tim Sweeney, oyun fiyatlarının tamamen geliştiricilerin elinde bulunduğunun altını çizdi. Geliştiriciler için, oyunun yayınlanmasından sonra bazı aşamaları fikir halinde kullanıcılara sunduklarını söyleyen Sweeney, düşük fiyatın daha fazla oyuncu çektiğini söyledi. Bu durumun daha fazla oyuncuya ulaşmak için kilit nokta olduğunu düşünen Sweeney, geliştiricilerin Epic Store'da bu tarz hamleler yapabileceğini açıkladı.

Yeni oyun mağazası Epic Store'da oyun fiyatları ucuzlayacak!

Yani ilerleyen günlerde daha öncesinde yayınlanmış oyunların daha ucuz hallerini Epic Store'da görebiliriz. The Division 2 ve Metro Exodus sayesinde başarılı bir çıkış yakalayan Epic Store'un ana hedefinde kullanıcı dostu bir politika yatıyor. Eğer Valve, yakın zamanda Steam üzerinde köklü değişikliklere gitmezse büyük oranda oyuncu kaybedebilir. Bakalım Steam'de ne gibi değişiklikler yaşanacak? Hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 14:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ktse
Ktse 28.03.2019 12:03
niye bana bu aralar bu kadar anti-steam geliyorsunuz sayın MK?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2019 10:25
Steam bizim ülkemizde oyuncu falan kaybetmez çünkü adamlar dolar kurunu komik bir fiyata sabitledi. Epic Games bölge kilidi ile bu işi taklit ederse o zaman burada da işler kızışır :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2019 18:39
Hala steame inanıyorum ve guveniyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2019 18:38
Para düşündükleri gibi akmıyosa demek fortnite oynayan bebeden ne beklersin oyun almasını mı iki üç kıyafete para versin bitti :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×