Epic Store'un bu hafta verdiği ücretsiz oyunlar şahane!

Epic Store'un bu hafta verdiği ücretsiz oyunlar şahane!

Furkan Güler
Furkan Güler 16.08.2019 - 10:32
Umarız bu kampanya sonsuza kadar sürer.

Epic Store bu hafta yine oldukça güzel oyunlar hediye ediyor! Her hafta verdiği ve çoğunluk olarak bağımsız oyunlardan oluşan bu ücretsiz oyunların arasına Mutant Year Zero: Road to Eden ve Hyper Light Drifter ekleniyor. Yapımcılar bir sonraki hafta ise ücretsiz olarak FEZ'in verileceğini açıkladı. İlgi çekici grafikleri ve bulmaca tarzıyla türü sevenlerin oldukça hoşuna giden FEZ'i kaçırmamanızı öneriyoruz.

Epic Store'un bu hafta verdiği ücretsiz oyunlar şahane!

Geride bıraktığımız yıllarda çıkan Hyper Light Drifter, özellikle piksel sanatının kullanıldığı grafik tarzıyla oyuncuların oldukça hoşuna gitmişti. Senaryo anlatımının güçlü olduğu yapımda senaryo, yine elle çizilmiş görseller eşliğinde oyunculara sunuluyor. Oyunun en güzel tarafı olan bölüm sonu canavarlarıyla yapacağınız dövüşlerde heyecandan nefesinizi tutacaksınız.

Strateji oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden ise oyunculara taktiksel yapıya sahip bir rol yapma deneyimi sunuyor. Kıyamet sonrasında geçen oyun, belli kitleler tarafından oldukça sevilmişti. Farklı tarzda ana karakterlerinin yanı sıra zombilere karşı kendi stratejinizi oluşturarak savaşmalısınız. Steam'e oldukça sağlam bir rakip olan Epic Store'un bu kararlı gidişatını ne kadar daha sürdüreceğini merak ediyoruz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 02:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2019 11:43
bn geçen haftalardan this war of mine'yi almıştı ama oyunu açarken çakışma oldu diyor ve 2 seçenek sunuyor bn ikisinide seçtim ama ikisindede hata veriyor ve oyun açılmıyor çözümünü bilen biri varsa söylebilirmi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2019 15:44
Bu kadar bedava oyun verince Epic Store, insan bir borçlu hissediyor kendini, oyun satın alası geliyor nedense. Psikolojik bir satış taktiği mi ne bu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2019 14:48
Verdıgı, Ucretsız, Sahane ?..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 19:58
Hala Psplus'ı eştirmek yerine verdikleri paranın hakkını istemeyi beceremeyen arkadaşlara selamlar!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 19:23
gerçekten epic e geçicem ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×