Ertelenen Metro Exodus'un oynanış videosu E3'te gösterilecek

Ertelenen Metro Exodus'un oynanış videosu E3'te gösterilecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.05.2018 - 12:15
4A Games teselli veriyor

E3 2017 sunumu ile birlikte özellikle görselliği ile oldukça dikkat çeken yapım Metro Exodus'tan oyunseverleri üzen bir erteleme haberi gelmişti.

Grafikleriyle dikkat çeken yeni nesil oyun Metro Exodus ertelendi

2019 yılına ertelenen oyun ile ilgili ayrıntılı yeni bilgilerin E3 sunumunda paylaşılacağı duyurulmuştu. Bugün itibari ile erteleme haberi ile gündeme gelen Deep Silver ve 4A GAmes'den adeta oyuncuların gönlünü alma hamlesi geldi. Oyuncuların Metro Exodus'a olan umutlarını kaybetmesini istemeyen Deep Silver ve 4A games bir açıklama yayınlayarak. Metro Exodus'un yeni oynanış fragmanının E3 2018'de yayınlanacağı duyursunu yaptı.

Metro Exodus'un yeni oynanış fragmanı E3 2018'de yayınlanacak

Metro serisinin hak ettiği kalitede bir oyun için oldukça yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirten yapımcı firma 4A games ve Deep Silver, erteleme haberinin heves kırıcı olduğunu biliyoruz ancak Haziran ayındaki E3 sunumunda, daha önce hiç görülmemiş bir oynanış videosu ile karşınızda olacağız denilerek, adeta oyuncuların gönlü alınmaya çalışılmış diyebiliriz. Bakalım Metro Exodus E3 2018'de yayımlayacakları video ile gerçekten de oyunseverleri etkilemeyi başarabilecek mi.Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 10:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 13:28
Görecez bakalım neler yapmışlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×