ESA Başkan yardımcısı: "E3 hala önemli"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 15.05.2013 - 18:31
E3 öncesi geleneksel "E3 önemli mi?" tartışmalarına hoş geldiniz
Her sene Los Angeles'da düzenlenen ve oyun dünyasının en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan E3'e çok az bir süre kaldı. Her yıl bu zamanlarda yapıldığı gibi yine "E3 gerçekten önemli mi?" tartışmaları da yapılmaya başlandı tabii ki. Bu sefer olası tartışmaların önüne geçmek adına E3'ü düzenleyen Entertainment Software Association'ın iletişim başkan yardımcısı Rich Taylor sorulması kesin soruya cevabı önceden verdi. "Soru bu tip soruları katılım seviyesiyle, içinden çıkan haberlerle cevaplıyor. E3 endüstri için çok önemli olmaya devam ediyor" şeklinde konuşan Taylor ESA'in değişen eğilimleri takip ettiğinin de altını çizerek 2013 E3'ünde bir mobil oyun standının olacağının müjdesini verdi. E3 2013 bildiğiniz gibi 11-13 Haziran arasında Los Angeles Convention Center'da yapılacak.

ESA Başkan yardımcısı: "E3 hala önemli"

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 10:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
ESA Başkan yardımcısı: "E3 hala önemli"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×