ESA yaptığı açıklama ile E3 2021 tarihini duyurdu

ESA yaptığı açıklama ile E3 2021 tarihini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.04.2020 - 13:09
Bu yıl Koronavirüs Salgını sebebiyle iptal edilen E3 fuarının önümüzdeki yıl yapılacağı ve büyük bir değişim geçireceği fuar tarihi ile birlikte duyuruldu.

Covid-19 ya da bilinen adıyla Koronavirüs Salgını sebebiyle birçok etkinlikte olduğu gibi E3 2020 fuarının da ertelendiğini görmüştük. Oyun dünyasının en önemli fuarlarından biri olan E3 fuarının iptal edilmesinden sonra firmalarfuar sırasında yapılan konferansların online olarak yapılacağını da duyurmuştu. Henüz Ubisoft, Bethesda ya da EA Games gibi firmalardan bu konferanslara dair detaylı açıklamalar gelmese de E3 2021 için şimdiden düğmeye basılmış durumda.

ESA yaptığı açıklama ile E3 2021 tarihini duyurdu

Fuarın organizasyonunu yapan ESA (The Entertainment Software Association) yaptığı açıklama ile E3 2021 fuarının 15 - 17 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu. Konuyla ilgili çok fazla detay verilmese de aradaki bu süre zarfında fuara daha iyi bir şekilde hazırlanılacağı ve E3 fuarının bir nevi yenileneceği de belirtilmiş. Özellikle Sony'nin elini eteğini çekmesinden sonra E3 fuarı büyük an kaybetmiş ve son yıllarda katılımcılar tarafından büyük eleştiriler de almaya başlamıştı. Şahsen 6 kez gitme şansına eriştiğim fuarın, özellikle geçtiğimiz yıl en kötü hallerinden birine imza atıldığını da söyleyebilirim.

Tabi E3 2021 için tarih verilmiş olsa da Koronavirüs Salgını'nın gidişatı henüz kestirilemiyor. Uzmanlar en iyi ihtimallerde bile salgının sona ermesi durumunda ülkelerin uluslararası seyahatlerde yepyeni bir döneme gireceğini söylüyor. Bu durum muhtemelen E3 gibi önemli fuarları da derinden etkileyecektir. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 18:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×