Eski CD Projekt veteranlarından yeni stüdyo: Rebel Wolves

Murathan Özlü
Murathan Özlü 16.02.2022 - 17:40
Aralarında Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz'da bulunduğu Eski CD Projekt veteranları yeni bir oyun stüdyosu kurdular.

Eski CD Projekt veteranları, yeni bir "AAA Karanlık Fantezi Dünyası Rol Yapma Oyunu" üzerinde çalışacakları  bir oyun stüdyosu kurdular.  Witcher 3 ve Cyberpunk 2077'nin yönetmenliklerini üstlenen Konrad Tomaszkiewicz'ın aralarında bulunduğu stüdyonun adı ise Rebel Wolves olarak seçilmiş.  Stüdyo'nun lokasyonu ise Varşova, Polonya olarak seçilmiş. 

Eski CD Projekt veteranları Cyberpunk 2077'nin geliştirme sürecinden memnun kalmamış gibiler

Rebel Wolves'un basın duyurusunda, eski stüdyolarındaki çalışma kültürü ve Cyberpunk'ın geliştirme sürecine gönderme yapıldığı hissiyatı uyandıran bazı cümleler yer alıyor. Duyuruda, " Rebel Wolves'un ekibinin düşüncelerini her zaman ama HER ZAMAN ilk sıraya koyacağı ve mutlu geliştiricilerin müthiş oyunlar ortaya koyabileceği" ifade edilmiş.

Eski CD Projekt veteranları
Konrad Tomaszkiewicz stüdyonun CEO'su görevini üstlenirken, yayınlayacakları ilk oyunun da yönetmen koltuğuna oturacak. Firmanın üzerinde çalıştığı oyunun türü ve bir adet konsept görseli haricinde başka bir bilgi yok.

Konrad Tomaszkiewicz,  Rebel Wolves olarak video oyunu yapmanın kaderlerinde olduğuna inanan insanların bir araya geldiği bir stüdyoda çalışmaktan çok mutlu olduğunu belirtmiş. Tomaszkiewicz, "Oyun yaparken, kendimizin de oynamak isteyeceği oyunlar yapmak istiyoruz ve şu an üzerinde RPG oyunu tam olarak böyle bir oyun" ifadelerini kullanmış.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2022 21:33
Bu adam c2077'nin içine eden adam değil mi? Yeni kuracağı stüdyodan haberimin olması iyi oldu bu oyunu almam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 15:43
Metro 2033 gibi bir istisna hariç genelde böyle firmalardan ayrılıp oyun geliştirme işine girenler patlıyor. artık oyun yapmanın aşırı maliyetli olduğu bir dönemde de başarılı olabileceklerini ben pek zannetmiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 15:07
Daha iyi olmuş. CDPR bitiyor demek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 12:52
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 10:07
Bu site Türkçe yayın yapmıyor mu? Niye bin defa "veteran" kelimesini kullanıyorsunuz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eski CD Projekt veteranlarından yeni stüdyo: Rebel Wolves

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×