Eski CoD, yeni BF4 yazarı konuştu

Eski CoD, yeni BF4 yazarı konuştu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.10.2013 - 23:54
Jesse Stern'den içten açıklamalar
Respawn Entertainment ekibine (yani eski Infinity Ward çalışanlarına) yakınlığıyla bilinen ve Amerika'nın en çok izlenen dizilerinden biri olan NCIS'ın yazarlığıyla ünlenen Jesse Stern Paul Semel'e ilginç bir röpörtaj verdi. Genel olarak MW serisini bırakıp BF'ye geçme sürecinin nasıl işlediğine değinen Stern işi aynı zamanda Titanfall'da da beraber çalıştığı Jason West'in DICE'a önerisiyle almış. BF4'ün yaratım sürecinde Modern Warfare'lerden daha aktif olduğunu belirten Stern bombayı ise röpörtajın ortalarında patlatıyor. Stern'in EGM'e verdiği ve zamanında olay çıkartan "Modern Warfare 3'ü oynayacak mısınız?" sorusuna verdiği "Hayır" cevabı DICE'ın duvarında asılı duruyormuş!

Eski CoD, yeni BF4 yazarı konuştu
Bildiğiniz gibi MW 2 ve MW 3 arasında Activision Infinity Ward'ın kilit iki elemanı Jason West ve Frank Zampella'yı kovmuş, bu ikili de Respawn Entertainment'ı kurup 48 IW çalışanını peşlerine takmıştı. Stern'de bu ikiliye yakın olduğu için MW3'ün yapım sürecinden uzaklaşmıştı. Buna rağmen Stern BF4 üzerinde çalışmasını bir intikam olarak görmüyor. Başta da belirtildiği gibi olay tamamen DICE'ın Jason West'e "Modern Warfare serisinin hikâyesini nasıl bu kadar başarılı yaptınız?" sorusuna West'in verdiği "Jesse'miz vardı" cevabından DICE'ın etkilenmesi ve takiben Jesse Stern'e teklif götürmesinden ibaret. Röpörtajın ana başlıkları bunlar, eğer İngilizce'niz varsa bu ilginç röpörtajı şu siteden okuyabilirsiniz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 12:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×