Eski Crysis yapımcılarından gizemli Alien oyunu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.07.2011 - 12:34
Çok farklı olacak
Total  War serisinden tanıdığımız Creative Assembly, şu an çok önemli bir oyun projesi üzerinde çalışıyormuş. Gizemli olarak nitelendirdikleri bu oyunun temasını ise, "Alien" ırkı oluşturuyor. Ama hayır, aklınıza hemen efsane film serisi gelmesin. Zira bu oyun, filmden destek alan bir yapım olmayacakmış.

Eski Crysis yapımcılarından gizemli Alien oyunu


SEGA'nın yeni Alien oyunlarını biliyorsunuz değil mi? Rebellion'ın geliştirdiği Aliens vs. Predator şu an piyasada. Gearbox Software tarafından uzun süredir geliştirilen Aliens: Colonial Marines'in çıkışı ise, henüz belli değil. Creative Assembly yetkilileri, kendi projelerinin oldukça güçlü ve farklı bir Alien oyunu olacağını belirtiyor.

Tabii ki yeni oyun için ekibe yeni isimler de dahil olmuş, ki Crysis takımında çalışan bazı isimler kolaylıkla dikkat çekiyor. Crysis 2'nin kıdemli tasarımcısı
Jey Hicks, baş oyun tasarımcı ve kıdemli yapay zeka geliştiricisi Clive Lindop, şu an bu oyun için Creative Assembly'ye geçiş yapmış. Bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağız...

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 22:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eski Crysis yapımcılarından gizemli Alien oyunu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×