Eski Galatasaraylı futbolcu, Rainbow Six: Siege oyuncusu çıktı

Eski Galatasaraylı futbolcu, Rainbow Six: Siege oyuncusu çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 22.02.2018 - 15:51
Felipe Melo da taktiksel FPS sevdalısı olduğunu gösterdi

Taktiksel FPS türünün en başarılı örneklerinden bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, özellikle son dönemde oldukça büyük kitlelere ulaşmayı başardı. 27 milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapımı ortaya çıkan bir Instagram hikayesine göre eski Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo da aktif olarak oynuyor. Hatta oyuna özel bir kontrolcüye de sahip olan Felipe Melo'nun zaten video oyunlar ile arasının iyi olduğunu biliyorduk. Fakat kendisinin taktik ve strateji gerektiren, aynı zamanda hardcore olarak tabir ettiğimiz oyuncu kesimine hitap eden Tom Clancy’s Rainbow Six Siege'i oynamasına bizi biraz şaşırttı. Keza sporcular genelde dahil oldukları spor dallarının oyunları dışında pek fazla video oyunu oynamıyorlar.

Felipe Melo, Rainbow Six: Siege oyuncusu olduğunu gösterdi

Eski Galatasaraylı futbolcu, Rainbow Six: Siege oyuncusu çıktı

Yakın zamanda üçüncü yılına girecek olan oyuna devasa bir güncelleme de geliyor. Oyunu zamanla iyileştiren ve hatalarından ayıklayan Ubisoft, e - spor alanına da oldukça büyük yatırımlar yaptı. Kaldırılmış olan bazı haritaları oyuna geri getiren, aynı zamanda hali hazırda bulunan birkaç haritayı da baştan tasarlayan geliştiriciler, yeni sezonda oyuna Finka ve Leon adında iki yeni karakter getirecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 18:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 22:44
Çoğu kişi gibi kendisini sevmem ama CS yerine R6 oynamasıyla gözüme girdi :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×