Eski Roma'ya online dönüş

Eski Roma'ya online dönüş

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Eski Roma'ya online dönüş
Slitherine Software, online olarak hazırladığı strateji oyunu Legion Arena'yı duyurdu. Eski Roma'da geçecek olan oyunda, ufak bir ordunun kontrolünü ele alarak, savaşlara katılıyor, kazandıkça ordumuzu daha da geliştiriyoruz. Oyun sıraısnda yapılanlar, server'lar tarafından kayıtlı olarak tutulacaklar, puanlama sistemi oluşturulacak. İlerledikçe, ordumuzu yeni eşyalar ve silahlar ile upgrade edebiliyor, böylece daha da gelişebiliyoruz. Görevler genelde ordulara karşı yapılacak olan savaşlardan ibaret olacak, birimler daha çok savaştıkça deneyim kazanacaklar. 3D bir motor ile hazırlanacak olan oyun, free olarak download edilebilecek, yanlız birkjaç haftalık oynamadan sonra ücretlendirilecek. Legion Arena, 2004'ün son çeyreğinde hazır olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×