Eski Ubisoft çalışanı, Splinter Cell hakkında açıklama yaptı

Eski Ubisoft çalışanı, Splinter Cell hakkında açıklama yaptı

Furkan Güler
Furkan Güler 25.12.2018 - 11:32
Jade Raymond, firmadan ayrılmadan önce Ubisoft'un yeni Splinter Cell üzerinde çalıştığını belirtti.

Gizlilik oyunu denince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Splinter Cell, son olarak eski nesilde Splinter Cell: Blacklist ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Oyuncular yeni nesilde, yeni bir Splinter Cell oyunu beklerken Ubisoft hala oyun ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ubisoft'un aksine firmanın eski çalışanı Jade Raymond, kendisinin firmadan ayrılmadan önce Ubisoft'un, Splinter Cell üzerinde çalıştığını söyledi. 2013 yılında firmadan ayrıldıktan sonra Motive Sutdios'un kurucularından bir tanesi olan Jade Raymond, EA Games'in çatısı altında Star Wars Battlefront 2'nin geliştirici ekibinde bulunmuştu. Kendisi, daha öncesinde ise Assassin's Creed markasını yükselten ekibin önemli bir parçasıydı.

Yeni Splinter Cell oyunu ne zaman çıkacak?

E3 2018 fuarında duyurulacağı tahmin edilen yapım, maalesef duyurulmadı. En büyük rakibi olan Metal Gear serisi de piyasadan çekilmişken, piyasada duran bu boşluğu yeni bir Splinter Cell gayet güzel kapatabilir. Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot ise oyun hakkında konuşmaktan kaçınmış fakat yeni bir Splinter Cell'in kötü bir fikir olmadığını söylemişti. Bakalım geliştiriciler, ilerleyen dönemlerde nasıl bir sürprizle karşımıza çıkacak?

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2018 16:53
Splinter Cell: Yüksek teknoloji gizliliği.
MGS: En iyi senaryolu gizlilik.
Hitman: Klasik yöntemlerle en iyi gizlilik oyunudur.(Blood Money'den sonrası hariç)
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2018 03:34
Ben de bir oyunda en çok senaryoya önem veririm.Fakat Hitman'in 4 oyundur bir kimyası vardı ve onu Absolution ile bozdular.Dikkat edin Hitman'i bilen Absolution ile biliyor ve sağa sola sıkıp bölümleri bitiriyorlar çünkü Hitman'i önceden duymamışlar.Hitman bu değildir ki.
Manhunt Two
Manhunt Two 26.12.2018 01:05
Niye hariç ? Son iki oyun Blood Money'den çok mu kötü ? Absolution'un da hikaye anlatımı iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MrCnR
MrCnR 25.12.2018 12:46
bu tarz oyunlarda bu oyunu tek geçerim...Hitman ile kıyaslayanlar oluyo daha farklı ama ana temaları bence aynı ve oynanabilirlik daha fazla hareket çeşitliliği bence splinter celli bu konuda kimse geçemez...(duo challenge arkadaşnızla birlikte oynamak çok ayrı bir zevk.)
Manhunt Two
Manhunt Two 26.12.2018 01:06
14:16 Tanımadığın kişilere internette evlat diye hitap etme ergen seni.
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2018 16:23
Adam konsol fakiridir niye hor görüyon ki şimdi. Hem yeni de sayılmaz SC serisi. MG ya da MGS kadar eski olmasa da yaş almış seridir SC.
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2018 14:16
Sen yenisin galiba evlat mgs duymadın sanırım hiç
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×