ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi'nin resmi SSD sponsoru SanDisk oldu

ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi'nin resmi SSD sponsoru SanDisk oldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.04.2015 - 15:22
SanDisk, Almanya, Fransa ve İngiltere'deki finallerin sponsoru
SanDisk, eSpor şirketi ESL ile işbirliğini güçlendireceğini duyurdu. İşbirliği kapsamında bu yıl Almanya, Fransa ve İngiltere’de oynanacak ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi’nin resmi SSD sponsoru olarak, yüksek hız ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkan SSD teknolojisini, performansını en üst seviyeye çıkarmak isteyen oyunculara sunacak.
 
SanDisk aynı zamanda bu yıl İskandinavya’da (Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç) gerçekleştirilecek yepyeni bir Go4 Cup Serisi’nin de sponsoru olacak.

ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi'nin resmi SSD sponsoru SanDisk oldu
 
İki firma arasındaki işbirliği ilk kez gamescom 2014’te başlamış, SanDisk ESL Pro Serisi’ni SanDisk Extreme PRO SSD’ler ile desteklemişti. Go4Dota2 Cup Serisi’nde de oyunculara ve takımlara benzersiz bir oyun deneyimi sunarak, onları birinci sıraya taşıyacak yarışmanın ilk aşamalarında onların yanında olmuştu.
 
SanDisk EMEA Ürün Pazarlama Müdürü Darragh O’Toole, "2015, ESL ile işbirliğimizin ikinci yılı. Bu yıl da takımların SanDisk’ten beklentilerini karşılayacak şekilde hızlı yanıt ve düşük yükleme süreleri sunabilen, oyuncuları profesyonel performans seviyesine taşıyabilen SanDisk Extreme PRO SSD’ler ile ligde yer alacağımız için çok heyecanlıyız" diyor.

ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi'nin resmi SSD sponsoru SanDisk oldu
 
ESL Pro Gaming Genel Müdürü Ulrich Schulze ise, işbirliğiyle ilgili olarak, “Bu yıl bir kez daha SanDisk ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Başarılı ve uzun vadeli bir işbirliği olmasını diliyoruz" diyor.

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 10:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×