Eşşiz Karakter Tasarımı Pürüzsüz Bir Performans

Eşşiz Karakter Tasarımı Pürüzsüz Bir Performans
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 20.07.2015 - 14:35
Performans Kralı Oyun Bilgisayarı
Performans Kralı Oyun Bilgisayarı

Yüksek performans ve kusursuz güç aynı bilgisayarda buluşuyor. Monster oyun bilgisayarları, oyun deneyimine yepyeni bir soluk getiriyor.

Canavar Gibi Makine Dedikleri Bu Olsa Gerek

Yeni nesil oyunlar için hazırlanmış Monster oyun bilgisayarı, gerek donanım gerek yazılımları ile kusursuz oyun deneyimi sunuyor. En yeni nesil işlemciler, en yüksek ramler ve son teknoloji ekran kartlarını bünyesinde barındıran Monster, canavar gibi bir bilgisayar kullanımı amaçlıyor. Hatta modellerinin isimleri de Türk mitolojisinden alınmış canavar isimleri. Abra, Semruk, Tulpar isimli modeller, Batman Archam Night, Crysis, FarCry 4, The Witcher 3: Wild Hunt gibi son dönemin en yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunları bile sorunsuzca çalıştırıyor. Monster, çalıştıramadığınız oyun olursa, koşulsuz iade garantisi de sunuyor. En iyi oyun bilgisayarı olma yolunda oldukça iddialı olan Monster, tam anlamıyla canavar gibi bir bilgisayar. Modellerin tümünde bulunan 4. nesil Intel core i7 işlemci sayesinde, birden fazla uygulama gerektiren durumlarda performans dağılımını etkin bir şekilde yapabiliyor.

Eşşiz Karakter Tasarımı Pürüzsüz Bir Performans
Eşsiz Karakter Tasarımı, Pürüzsüz Bir Kullanım

Fps değeri düşük, görüntü ayarları kısık bir oyunu kimse istemez. Yaptığı önemli iş anlaşmaları ile Monster, yazılım ve donanım devi firmaların en yüksek performanslı bileşenlerini bir arada sunarak fps sorununa kökten bir çözüm sunuyor. Intel, Seagate, Kingston, Microsoft ve Nvidia’nın gücünü ve uzmanlığı arkasına alan modeller, full grafik ayarlarında eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Fokus Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Monster, yerli bir marka olması ile de müşteri hizmetlerinde ayrıca bir avantaj sunuyor. Ergonomik kullanım ve kişiselleştirilebilir klavyeye sahip Monster bilgisayarlar, oyuncular için özel dizayn edilmiş ayarlanabilir tuş takımları ile oldukça kullanışlı. Oyun sırasında karmaşık combo hareketleri ya da kullanıcının isteğine bırakılan farklı micro seçenekleri, kolaylıkla kontrol edilebilir durumda. Monster oyun bilgisayarının en önemli avantajı sadece laptop olarak üretiliyor olması. Masaüstünün güçlü özelliklerini, dizüstünün portatifliği ile bir araya getiriyor. Bu sayede kesintisiz güç, yüksek hızlı performans ve son teknoloji hep yanınızda taşımanızı sağlıyor. Aynı zamanda şık tasarıma sahip modeller, mat ekranları ile tüm şartlarda maksimum görüntü almanızı amaçlıyor.

Eşşiz Karakter Tasarımı Pürüzsüz Bir Performans
Profesyonel Performans, Uygun Fiyat

Monster bilgisayar, oyun bilgisayarı fiyatları karşılaştırıldığında, size her zaman en iyi fiyat garantisini veriyor. Her bir model, farklı özelliklere göre fiyatlandırılmış. Diğer benzerleri göz önünde bulundurulduğunda üstün özellikleri olmasına karşın abartıdan uzak fiyatları oldukça uygun. Abra, Semruk, Tulpar modelleri arasından kullanımınıza en uygun olanını www.monsternotebook.com.tr/oyun­-bilgisayarlari.html adresinden seçip, bu deneyime ortak olabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2020 13:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
pheaselegen
pheaselegen 20.07.2015 22:02
Yav he he...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir