Ethereum aldı başını gidiyor!

Ethereum aldı başını gidiyor!

Onur Güner
Onur Güner 24.11.2017 - 23:02
Her an Bitcoin ile rekabet edebilir

Kuşkusuz ki Bitcoin'in yükselişinden ve yatırımcılarını zengin etmesinden sonra coin madenciliği herkesin ilgi odağı oldu. Şu anda bir hayli hareketlenen coin piyasasına bir sürpriz de Ethereum adlı coinden geldi. Her ne kadar Bitcoin'den sonra diğer alt coinlerin de yükseleceğine kesin gözüyle bakılıyor olsa da Ethereum'un bu kadar yükselmesi herkesi şaşırttı. Zira Ethereum bir günde tam 100 dolardan fazla değer kazanarak 500-550 dolar civarında seyretmeye başladı.

Ethereum aldı başını gidiyor!

Özellikle sıkı madencilik yapanlarda şok etkisi yapan bu gelişme kısa süreli de değilmiş. Bazı finans uzmanlarıan göre Ethereum, Bitcoin'den sonra en hızlı ve en çok yükselen diğer coin olacak. Hatta uzmanların iddiasına göre kısa sürede Ethereum şu anda 8,200 dolar civarında olan Bitcoin ile yarışacak. Halyile yatırımcılar da direkt yatırımlarını hızla yükselen bu alt coine ayırdılar. Ancak çok fazla yatırımcının yatırım yapması demek, bu coinin yükselmesini engellemesi demek. Lakin bazı forum sitelerinde açılan konulara göre bu bile Ethereum'un yükselmesine engel olamayacak. Hala daha hızına hız katarak yükselmeye devam eden Ethereum bakalım daha ne kadar yükselecek bekleyip göreceğiz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 21:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
billychick
billychick 25.11.2017 23:16
Kapitalist bir düzende olduğumuzu ve her şeyin arz talebe göre işletildiği bir ekonomi temelini baz aldığımızı hatırlıyorum hep bu haberleri gördükçe.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2017 21:27
ethereum, bitcoin dahil piyasadaki neredeyse bütün coinlerden daha iyi bir teknolojik altyapıya sahip. fiyatının yükselmesi ise insanların bu gerçeğin farkına varıp ethereuma güvenmesi ve yatırım yapması ile gerçekleşebilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2017 11:41
Yürü be Ethereum! Uyuşturucu madde, element gibi adın varken kim tutar seni!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2017 23:29
Sonra piyasa'da Ekran kartı kalmıyor. Bıktık kardeşim şu coinlerden bıktık OEM bileşenleri madenciliğinden!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×