ETS2'ye DLC olarak Türkiye'nin Trakya bölgesi geliyor!

ETS2'ye DLC olarak Türkiye'nin Trakya bölgesi geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 13.05.2019 - 17:45
Artık oyunda ülkemiz sınırlarında tır sürebileceğiz.

SCS Software'ın fenomen oyunu Euro Truck Simulator 2'nin ülkemizde sahip olduğu oyuncusu sayısı günden güne yükseliyor. Tırcılık simülasyonu olan Euro Truck Simulator 2, modları ve çevrimiçi modu sayesinde büyük bir oyuncunun beğenisini kazanmış durumda. Avrupa'da geçen Euro Truck Simulator 2'ye bu kez yeni bir DLC duyuruldu. Road to Blacksea adını alan yeni mod, oyuna ülkemizden Trakya bölgesini ekliyor. Romanya, Bulgaristan bölgelerinin yanında artık lojistik şirketimizin sınırlarınızı büyütebileceğiz. Oyunda İstanbul'un olup olmayacağı şimdilik belli değil. Ancak yapımcı ekibin söylediğine göre üç ülkeye ait tarihi yapılar oyunun içerisinde olacak. Şehir içinden çıkıp orman ve sahil yollarının ekleneceği bu DLC'i eğer Euro Truck Simulator 2 oynuyorsanız mutlaka istek listenize eklemelisiniz.

ETS2'ye DLC olarak Türkiye'nin Trakya bölgesi geliyor!

Türk oyunculara göre oyuna Edirne, İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli oyuna eklenecek. DLC hakkında pek fazla detay vermeyen geliştiriciler, DLC'nin çıkacağı tarihi de açıklamadı. Ayrıca bu sınırlarda bulunan şirketlerin oyuna nasıl bir etkisi olacağı da ayrı bir merak konusu oldu. Peki siz Road to Karadeniz DLC'si hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 04:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2019 22:02
Yunanistan'ndan önce eklemişler hayret.
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2019 16:24
SCS Amerikan değil Çek Cumhuriyeti merkezli bir firmadır.İşlere siyasi boyuttan bakmalayım lütfen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2019 09:43
Zaten modlarla "bedavaya" yapılan haritaları resmi olarak "satıyorlar"
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2019 02:35
Yani trakya bölgesinde o kadar aman aman manzaralı yollar yerler yok Trabzona rizeye kadar olsaydi daha çok oyuncuyu teşvik edebilirler ama bakalım ne olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2019 01:25
Video resmi, dolayısıyla istanbulun avrupa bölgesi gözüküyor.Eklenecek tabi ki.Ayrıca steam sayfasında yazan: "and the Trakya region of Turkey which is the gateway to Europe's largest city, Istanbul. "
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×