Euro Truck Simulator 2 hileleri - ETS 2 para hilesi

Euro Truck Simulator 2 hileleri ile birçok sıkıntı duyduğunuz noktayı rahatlıkla çözebilirsiniz. Tek yapmanız gereken konsol komutlarını girmek. Bir malzemeyi bir noktadan, diğer bir noktaya çalışmak çok kolay görünse de ülkeler arası seyahatlerin kilometreler ve günler boyunca sürdüğünü düşününce, biraz yardım almak fena bir fikir değil gibi. Tabi bunlar içinde en çok ihtiyacımız ETS 2 Para Hilesi olacaktır.

Kullanacağınız oyun hileleri, sizi tüm yol boyunca önemli yükleri Avrupa'nın birçok şehrine yüklerinizi güvenle ve kolaylıkla teslim etmenizi sağlayacak. Keşfettiğiniz her şehir ile birlikte dayanıklılığınız, beceriniz ve hızınız sınırlarına kadar zorlanacak. Muhtemlen de bir çoğunuz ETS 2 Para Hilesi kullanma konusunda merak ediyorsunuzdur.

Henüz oyunu oynamadıysanız, Euro Truck Simulator 2 incelemesini sitemizde okuyabilir, kararınızı verip, size uygun olduğunu düşünüyorsanız, satın alabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) Hileleri ve Konsol Komutları nasıl kullanılır?

ETS 2 hilesi nasıl yapılır? Euro Truck Simulator 2 hileleri aktif olabilmesi için öncelikle "C:\Users\username\Documents" altında bulunan ve oyunun adını içeren klasörü açmanız gerekiyor. Ancak bu klasör yolu, Windows'unuzu kurarken özelleştirilmiş olabilir.

O sebeple bulamazsanız öncelikle bu klasörü bulmak lazım. Bu sayede ETS2 hilelerini aktif hale getirmeye başlayacağız.

Aramaya "%USERPROFILE%" yazın. Sizi otomatik olarak bu klasöre götürecektir. Documents klasörüne gittiğimize göre, bu dizinin altında bulunan config.cfg dosyasını bulun ve Not Defteri'ni kullanarak açın ve aşağıdaki bölümü, görüldüğü şekilde düzenleyin:

g_console "0" gördüğünüz yeri g_console "1" olarak değiştirin.

Oyunu oynarken, konsol penceresini görüntülemek için ~ tilde tuşuna (Escape tuşunun (ESC) altında bulunur) basın. Ardından, aşağıdaki kodlardan birini yazın ve ilgili hile işlevini etkinleştirmek için [Enter] tuşuna basın:

ETS 2 Hile kodları

Tüm hileler Euro Truck Simulator 2 dosyaları düzenlenerek de elde edilebilir. Bunun için yazının başında bahsedilen config.cfg belgesine ihtiyacınız var. ETS 2'nin çeşitli özellikleri değiştirilerek düzenlenebilen birçok parametre içerir.

Bunların isimleri yukarıdaki tabloda listelenen kodlarla örtüşmektedir. İhtiyacınız olan her şeyi değiştirin, dosyayı kaydedin ve oyunu başlatın.

Ücretsiz Yakıt

Bir servis istasyonunda kamyonunuza yakıt ikmali işlemini tamamladığınızda; uzaklaşmak yerine oyunu kaydedin ve çıkın. Oyuna tekrar başlayın, kayıdınızı yeniden yükleyin ve uzaklaşın. Oyun, normalde yakıt istasyonundan uzaklaştığınızda tahsil edilen ücreti almayacak.

Maksimum frenleme

Oyun seçeneklerinde frenlerin gücünü değiştirebilirsiniz. Sonuna kadar aç! İlk başta, istediğinizden daha sert fren yapacaksınız, ancak daha sonra arkadan çarpmaları ve devrilmeleri önleyecektir.

Daha çok uyu, para kazan

Arka arkaya üç defaya kadar dinlenebilirsiniz. Borç faizinizi karşılayacak kadar sürücünüz varsa, bu fırsatı daha hızlı para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Beceri ilerlemesi

Becerilerinizle veya sürücülerinizin becerileriyle ilgili olursa olsun, navlun piyasasındaki en iyi tekliflere eriştiğinizden emin olmalısınız. Bu nedenle, biri Değerli Kargo için, biri Kırılgan Kargo için ve ikisi Zamanında Teslimat için olmak üzere altı ADR becerisinin tümü için puan harcayarak başlamalısınız.

Bu, uzun mesafe becerileri ile birleştiğinde, tüm tekliflerin kilidini açacak ve sürücülerinizin herhangi bir teklif bulmasını ve kargo olmadan geri dönmesini önleyecektir.

Polis ve Yorgunluk için İpucu

Polis, kırmızı ışıkta geçiş, trafik suçu, aşırı hız, yanlış yol vb. ve uzun sürüş sırasında size ceza kesebilir. Bunu devre dışı bırakmak için aşağıdakini yapmanız yeterli olacaktır:

Oyuna yeniden başladığınızda polis ve yorgunluk olmadan rahatlıkla oyuna devam edebileceksiniz.

ETS 2 para hilesi programlı nasıl yapılır?

ETS2 para hilesi için öncelikle CheatEngine'i indirip kurmanız gerekiyor: Cheat Engine'i indirin

Not: İşe yaramazsa, para birimini Euro olarak değiştirmeyi deneyin!

Unutmamakta fayda var: Para hilesi programsız olarak yapılamıyor.

Cheat Engine kullanmak güvenli mi?

Cheat Engine yazılımı, çevrimdışı bir oyun olduğu için ban yemenize sebep olmaz. Eğer çok zorlanmadan ETS2 para hilesi ile ilerlemek istiyorsanız en ideal çözüm bu.

Daha da güzeli ETS2 yükseltmelerinde, boyalarında vb. her şeye anında erişmek istiyorsanız çok işinize yarayacak. Bu sayede istediğiniz kamyona sahip olmak işten bile değil.

Bu, özelliği sahip olduğunuz seviye veya XP için de kullanabilirsiniz. XP'nizin değerini değiştirmek için hile motorunu da kullanabilirsiniz. Daha yüksek XP ile daha iyi yükseltmelere ve daha iyi kamyonlara erişebilir ve tabii ki parayla XP'niz açısından zengin olduğunuzda oyunun keyfini gerçekten keyfini çıkarabilirsiniz. Elbette ETS 2 hileleri programsız da yapılabiliyor.

Euro Truck Simulator 2 satın almaya değer mi?

Simülasyon oyunları herkese uygun olmayabilir, ancak Euro Truck Simulator 2'nin değerli bir oyun olmasının hala geçerli nedenleri var. Steam'de aldığı çok sayıdaki olumlu inceleme puanları ve platformda satılan beş milyondan fazla kopya ile Euro Truck Simulator 2, onu, en iyi simülasyon oyunlarından biri yapıyor.

Fiyatının da içeriği yayına aldığımız tarih itibarı ile oldukça uygun olması, türü sevenler için iyi bir alternatifi de beraberinde sunuyor. Zaten oyuna sahip olmadan Euro Truck Simulator 2 hileleri ve konsol komutlarını kullanmanız mümkün değil :)

Sizin de bildiğiniz, burada olmayan, Euro Truck Simulator 2 hileleri ve konsol komutları varsa bizimle paylaşabilir, burada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.