EverQuest 14. yıldönümü kutlamaları başladı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.03.2013 - 00:32
Neredeyse biz yokken o vardı
Herhalde oyun tarihinin en uzun soluklu DVO'larından bir tanesi olan EverQuest bugün tamı tamına on dördüncü yaşına bastı. 16 Mart 1999'da daha "MMORPG" kelimelerini yan yana getirmemiş olan oyun dünyasına gözlerini açan EverQuest o gün bugündür sadık oyuncu kitlesiyle yola devam ediyor. 14. yıldönümü kutlamaları dahilinde oyuncuları özel görevler, iki kat tecrübe puanı ve sayısız sürpriz bekliyor olacak. Mecazi olarak değil, neredeyse kelime anlamıyla WoW'un atası olan EverQuest hakkında ilginç detaylar da paylaşmış Sony. Örneğin oyundaki NPC sayısının Türkiye'nin otuz bir ilinin nüfusundan fazla olduğunu biliyor muydunuz? Biz de bilmiyorduk. Buna mı yoksa on dört senede üçyüz kırktan fazla NPC yapan ve yapmaya devam eden Sony'nin inancına mı şaşıralım bilemedik.

EverQuest 14. yıldönümü kutlamaları başladı!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 18:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
EverQuest 14. yıldönümü kutlamaları başladı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×