EverQuest II Chains of Eternity Zone'da ikinci bir hayatı hak ediyorsunuz

EverQuest II Chains of Eternity Zone'da ikinci bir hayatı hak ediyorsunuz

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.11.2012 - 10:10
Ölümden sonraki diyarı Ethernere’ye ilk bakış
EverQuest II’nin dokuzuncu eklenti paketi Chains of Eternity’nin 13 Kasım’da piyasalara girişiyle, ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE), tüm ruhların son duraklarına gelmeden önce geçtikleri Norrath’ın ölümden sonraki diyarı Ethernere’yi de tanıtacak.

EverQuest II Chains of Eternity Zone'da ikinci bir hayatı hak ediyorsunuz
Ethernere’nin fanilerin düzlemine yayılmaya başlamasıyla oyuncular da ruhlar dünyasına adım atarak hem fanileri hem de ölümsüzleri kurtarmak zorunda. Norrath sakinlerini bu büyük maceraya hazırlamak için, yeni bir videoda yepyeni ortamlar gözler önüne seriliyor. Diğer kara parçaları için detaylı bilgi ise aşağıda yer alıyor.

Obol arazileri: Ethernere diyarını ve ölümden sonraki yaşamdaki dengesizliğin her yerde ve herkeste apaçık görüldüğü gizemli Obol arazilerini keşfedin.

Eidolon Ormanı: Norrath’taki her bölge, Ethernere’deki kendi evine sahiptir. Öbür dünyanın hayran bırakan, dönüştürülmüş topraklarıyla maceraya atılın.


- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×